• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    HAR4NT: přesně tak, kvůli tomu už se to tak malý, jako tehdy ani udělat nedá...
    RENAT314
    RENAT314 --- ---
    LOJZEE: a přidávám ještě

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    STARE_CASY: tak to by mohlo odpovidat nejakym modernim deformacnim zonam "navic", ne? cca 10cm po stranach, 15cm vzadu a 25cm vpredu..
    EDERA
    EDERA --- ---
    STARE_CASY: Jo, to jsem takhle byla doma za blbku, když si muž objednal Golfa 7 Variant - ptala jsem se, k čemu mu bude tak malý auto.:-D
    GEGE
    GEGE --- ---
    STARE_CASY: Majitele starych Miniku oznacuji ty nove Maxi. Story z jednoho autosrazu, pobavilo.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BOYLER: ja jsem si na sve SUV nechal naistalovat stejne bodaky jako meli rimsti vozatajove na svych vozech a verte mi, zadnej cyklista se ke mne nepriblizi a vse je uplne v poradku. Vyhovuje mi to. A i parkuje clovek tak nejak vic v klidu.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    HUGH_BOYLAN: rozhodne. jen je rozdil, jestli ten debil pod sebou ma 15kg kovu, nebo 1500kg kovu. /OT
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    V3S: Ano, je tomu tak. Hloupí a bezohlední lidé se najdou v jakékoliv množině.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Ještě jedno automobilové před a po.

    Mini od roku 1959 do 2008. Už to není moc Mini.

    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    BOYLER: v tom je zajímavé i nafouknutí rozměrů u všech aut, včetně malých. Golf, který měl tehdy bez zrcátek těch 1610 mm, má dnes 1800, se zrcátky to je už taky přes dva metry na šířku.



    A nafoukl se pochopitelně i na výšku (+ 6 cm) a délku (+ 40 cm)

    V3S
    V3S --- ---
    bezohlednost vidim jak u ridicu, tak cyklistu i chodcu, ale porad doufam, ze vetsina zucastnenych je pricetna a nenecha se zatahnout do konfliktu typu "my vs. oni" .... ve skutecnosti nejsou zadni oni, jen my ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Přirovnal bych je k řidičům SUV: "Nic mě nezastaví."
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    THAIGRR: Bohužel, dnes a denně tato kola potkávám na cyklostezkách. V protisměru je to někdy o milimetry, protože majitelé těchto kol jsou většinou bezohlední.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    HUGH_BOYLAN: protože přesně na tomhle chceš jezdit po městě
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BOYLER: To kolo na druhém obrázku by mělo vypadat takhle, když už to má být aktuální.

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    BOYLER: je zajimavy zazitek zajet do garazi pod Kotvou. Snad to tam nejak neupravili. Uz pred 15 lety s favoritem mi to tam prislo jak pro panenky. Soucasna SUV to musi mit tak pres dve parkovaci mista...pokud to tam nepremalovali....a pokud tam vubec zajedou po tech uzkych rampickach :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BOYLER: fskutečnosti většinou takhle

    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    BOYLER: kdyby se tam nemotala ta kráva na kole, tak tam ten range rover projede v pohodě sedmdesát a nemusí ani zpomalovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam