• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ZCR
    ZCR --- ---
    KFF: ten lední medvěd si toho taky všimnul
    KFF
    KFF --- ---
    SUBTITLES017: Na té spodní fotce je vtipná "momentka" dlouhovlasého kluka a holky s červenými šaty, kteří vypadají jako při polibku.)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    RUTHLESS: když to strčíš do mraveniště, jde to raz dva
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SUBTITLES017: To je hodně velký před a po, ze to maso všechno opadalo. Jak dlouho jsi tam nebyl?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    SUBTITLES017: Tohle maj super. Celý nm je boží, ta expozice je skvěle udělaná
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    z dnešní návštěvy Národního muzea

    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    Moje milovaná kráva,rozdíl víc jak 9let..

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JASMINOVA: já v různých variacích už asi 3x, včetně několikastokorunových položek
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    KEJML: Bracha takhle pred lety prodal notebook do britanie (tehdy z Cech). Jeste mi to psal, hned jsem mu odpovedel ze se zblaznil, ze ne. No, pozde. Zkusenost pro nej.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SM3: klidne se ti ozvou cesi z USA. Prirozeny vyber muze klidne fungovat i na komentarich, ktere sam napises.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SM3: Uganda nevím, ale o sklo je obvykle zájem hlavně v Nigerii. Občas jsem se bavil tím, že jsem jim odepisoval :-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    SM3: Rozhovor s jedním z podvodníků:

    Podvodník nás chtěl okrást, pak naverbovat
    https://youtu.be/ZMDoSYKz9Fs
    SM3
    SM3 --- ---
    JASMINOVA: Není to tak dlouho co mi ve spamu skončil email, že si mam vyzvednout balíček z České pošty, jen to bylo ve slovenštině, měli by si to ještě trochu vypilovat :))
    Před lety jsem prodával kožený gauč, po pár týdnech na webech se ozval kupec z Gruzie, že to mam poslat UPS, ale platbu za dopravu musím nejdříve uhradit já ve WU, dost by mě zajímala úspěšnost takovýhle srandy. Protože pokud je někdo takový debil, že se nechá takhle tupě obrat, tak je to takový přirozený výběr :) Poté co jsem ho poslal do prdele, tak se ozval kupec snad z Ugandy :D
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    KASPAREK: ano taky bych doplnila dílnu :-), tyto skříňky jsou nesmrtelné :-)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ACKO: ha, právě se mi to objevilo v sms, odkaz který se tváří jako česká pošta a koncovka je .ru
    Hm, tak nevím :D
    ACKO
    ACKO --- ---
    JASMINOVA: šokovalo mě, že na ten opakovaný trik s dopravcem lidi skáčou, pak jsou překvapení z vybilenyho účtu
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GECKO: nápodobně - divnou konverzaci chce utnout hned a rezervace držet jen pár dní.
    Zatím jsem se ani nesetkala s požadavkem na kurýra fedex, který mi přiveze peníze poté, co zadám údaje platební karty.
    GECKO
    GECKO --- ---
    TEKKIT: Hele, jako jo, ale zase takový drama to není. Většinou jsem všechno prodal víceméně OK. Jen dementy a bazošový somráky, co to chtějí pro maminku v nesnázích, nebo se slevou 90% to chce fuckovat hned.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ZCR: v Prerove nad Labem ve skansenu maj takovou vyhrejvanou palandu, dole bydlelo prase a nahore spal celedin:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam