• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ELIS
    ELIS --- ---
    MART1NKA: Mně teda připadá, že mezi před a po prostě zhubla.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MART1NKA: Jako nechci ji idealizovat, treba si nejak dopomohla, ale beznej trik pro fotomodely je tlacit jazykem na horni patro, zvyrazni ti to pak celist a ubere “maso” pod. Je pak samozrejme tezky prirozene se usmivat, ale kdyz ses placenej za to vypadat dobre, naucit se to da.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Anna de Armas
    Príroda? Not so much.

    KARLOS
    KARLOS --- ---
    A parkety máš?
    CADDY
    CADDY --- ---
    KOOTCHA: nene, delal jsme uz leccos, ale truhlar ani stavitel fakt nejsem :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CADDY: Jé, tak to neřeš. Já myslel, že jsi to stavěl ty a víš to z hlavy.
    CADDY
    CADDY --- ---
    KOOTCHA: Tyjo, ja nevim, muzu to nekdy zmerit, asi tam pojedu v dohledne dobe jeste... bylo to pro dve auta, takze hadam, ze 6 az 6,5 metru jedna strana (mezi sloupy, bez previsu strechy)...a vyslo to cely nejak pres dve kila, je to hrozny... ja psal tomu, kdo stavel hrubou stavbu, ale zatim se neozval :)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CADDY: do ctvrty fotky dost dobry. Jakej to ma pudorys? Tramky jsou 12x12? Ty spoje vzper mas zacepovany? Na kolik to bajvocko vyslo bez toho nateru a serepeticek? Diky. Taky jsem se do toho chtel vrhnout, ale mam z toho trochu obamy.
    CADDY
    CADDY --- ---
    SEJDA: pro ty se soucasne udelal betonovy placek pred vraty (v podstate na druhe strane toho kere, u ktereho je vidis), stejne byl opruz je kazdy tyden vytlacovat ven, navic u plnych to skoro nebylo mozne, to uz jsem museli ve dvou, borila se kolecka...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CADDY: kam jsi dal ty popelnice?
    CADDY
    CADDY --- ---
    Je to uz pres rok stara zalezitost, ale ted se na to nekde narazilo, tak kdyz uz jsem ty fotky daval dohromady...anebo vyvoj jednoho pristresku pro auta...ktery kdyz se konecne po roce a pul postavil, tak jsem se zase odstehoval, takze jsem si ho neuzil ani dva mesice :-D







    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: Omluvam se zameneni jmena vsi. Jsou to Mikulcice

    Spolecna klubovna pro Skaut a Brontosaurus- pro celý region
    FIFI
    FIFI --- ---
    V Moravske Nove Vsi byval lesik a u nej klubovna pro deti.


    Pak prislo tornado a klubovna mela diru ve strese.

    A za rok a pul je dira pryc.

    Jenze! Takovych domu jsou tam desitky? Stovky? A nez stromy vyrostou, bude to roky.

    TEKKET
    TEKKET --- ---
    Ševčenkovo, Charkovská oblast - včera a dnes


    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BLOWUP: tak preci jen se to volani po starejch dobrejch casech naplnuje! :))
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KAMAHL: zajimavy je, ze se vlastne skoro nic nezmenilo. Komunikace je stejne siroka jako tehdy, zmizela z ni tramvaj. Stromy jsou tam kde byly. Jedinej rozdil je, ze tehdy halt jezdilo min aut. K tomu se ale postupne zase blizime, jezdit autem bude casem luxus jenom pro ty bohatsi z nas, tem chudejm to tak prodrazime ze se tomu stavu pred sto lety zase priblizime.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    44let rozdíl

    ZCR
    ZCR --- ---
    LUCIEN: imho bude ještě jedno po: Po zateplení.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    1960's cladding being removed from a 1920's building.

    https://i.redd.it/fsi0d6gt0im91.png
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam