• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MAWERICK: no, nebo na marsu, v tech kontikach se dopravi vybaveni a pak se z nich postavi ubikace pro kosmonauty
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    OMNIHASH: To že to nedává smysl u nás neznamená že to nedává smysl v dané lokalitě/pro daného člověka. Třeba jsou ty kontiky levné /zadarmo... A při ceně stavebního dříví nejen v USA to může být varianta. Zvlášť když to "obložení" bude nejspíš stát podobný peníze bez ohledu na základní materiál.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    OMNIHASH: no a konstrukci ze dreva nebo betonu , cihel neoblozis z obou stran ? Nemyslim si ze by se to uplne nevyplatilo , ale pokud ten zaklad (tady zrovna cast kontajneru) mas za rozumny peniz nebo za odvoz , tak se to urcite vyuzije spravne :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    OMNIHASH: ale muzes tam bydlet od prvniho dne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LUSINDA: u tohohle si vždycky říkám proč. Stavět barák z kontejnerů má asi takovej smysl, jako dělat nábytek z palet. Jo, dá se to, ale aby to bylo použitelný, tak to musíš celý překuchat, takže je to ve výsledku horší a dražší, než z čehokoliv jiného, a jako bonus si tam nataháš všechen humáč, co se na tom v průběhu používání usadil. Ve finále to stejně obložíš z obou stran, takže ten kontejner není poznat, a akorát se s tím sereš během stavby...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    nějaké to bydlení do teplejších krajin

    KATIE22
    KATIE22 --- ---
    Dnešní brigáda v lesní školce. Byly jsme na to dvě.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FRENNET: presne tak :) v mym prvnim vlastnim byte (3+1 v cihlovym baraku na Sporilove) bylo umakartovy jadro, coz je no go. Ponevadz jsem jako student nemel penize na celkovou rekonstrukci, oblepil jsem ten umakart kachlikama, vypadalo to nakonec celkem normalne. Lepil jsem to chemoprenem, normalne vysparoval.
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    MAR_TINA: Abitibi?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    PALEONTOLOG: rika clovek, ktery nabada zenskou, at si necha nalozit konem do kadaku? I ty brepto jeden...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRUKEV: rika se tomu Sensitive media policy, treba se nakonec dovzdelate a pripojite ke zbytku kulturniho sveta...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CORNELA: mám bohužel docela dobrou představu, ale holt mne stát platí jak platí a ceny všeho jsou jaký jsou, teď dávám koberec do obýváku a zahučím v tom jen za ten jeden pokoj minimálně za 12 tisíc, spíš budu ráda, když se vejdu do 15t
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOIRAIN: Jasný, to chápu... Já jen že když to pak člověk strhne, tak je to větu peklo než člověk předpokládal :D
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    PALEONTOLOG: ty jsi ale roztomile ubrecenej
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CORNELA: jako víš co, ano, měla bych na rekonstrukci koupelny, ale já se chci pokud možno vyhnout tomu, že udělám koupelnu, nějak, respektive, v rámci šetření tam teď bude to, co v umakartu, za pěknou bombu taky, a za pár let, vlastně za víc, to zbourám v rámci totální rekonstrukce, protože tady je třeba udělat úplně všechno a ideálně za spolupráce s architektem nebo aspoň chytřejším projektantem
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CORNELA: sory ale mas posunuty vnimani co je a neni esteticky zajimavy, nebo vhodny. takovy veci bekva zvykem davat odkazem. no necum na me tak hloupe :))
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    PALEONTOLOG: Pardon, jsem nevěděla, že tohle je klub o tragediich světa a může tu být jen to, co paleontolog uzná za vhodné :DD
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CORNELA: je to hnus strc si to do vomitoria, nebo do prdele. aktualne se resi jiny tragedie v jinym meritku a kupodivu gore nikdo necpe. se neposer a nech si nalozit konem do kadaku
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    PALEONTOLOG: Ty budeš závidět i tomu koni, že na něm někomu záleželo a investoval do léčby pár stovek tisíc. Jestli tě zachranenej kůň uráží, tak seš ještě větší bezceňák než sem si myslela.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOIRAIN: Tak já nemám být bůhví jak zrekonstruovanej, ale do ty umakartovy koupelny a ještě slušně zplesnively po najemnikach bych nevlezla :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam