• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NOIK: wtf, o jakym stříhání mluvíš?:-D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NOIK: je imho nejen "ostříhán", ale i vyléčen z nachlazení. Což u králíků není úplně snadný.
    NOIK
    NOIK --- ---
    CORNELA: Nope, pořád je to stejný peklo... zkrášlit králíčka se dá řešit i jinak než ostříháním kusu srsti
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    VRABCAK: v osmdesatkach na architekture clovek u projektu na konci prvniho semestru tohle obcas vidal, no. Jak vidno, nekdo se zdrogoval do ty miry ze se rozhodl to zrealizovat.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    CORNELA: ty fousky a nosánek a ouška jsou uplně ultimátně ťuťu.. obří respekt, že je tak kurýruješ, a ať jim to skvěle dupe a hopsá!
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    HNILOB: Jo takhle, no to zase jo :D
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    CORNELA: ja to myslet tak ze predim byli na odpis a ted se u vas prohaneji jako chlapaci a to je fajn.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    HNILOB: Jo je tlustej, ale vzhledem k tomu, jak se mu poslední tři měsíce sere zdraví kvůli křivě rostlým zubům, který jsou krom pravidenyho broušení neřešitelný a že mu prostě v blbým období musíme dávat cokoliv, co má rád, aby aspoň něco žral sám, tak ta dieta nejde tak snadno, králík nesmí hladovět, protože se za jeden den metabolicky rozvrátí, jde to ketoacidózy a je po něm...
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    DELIRIUM: Tak ještě nejstaršího, ať mu to není líto :D

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    CORNELA:
    CORNELA:
    Máš krásný ušáky :3
    Klobouk dolů za tu péči.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    CORNELA: A druhý zvíře, rozdíl 3 měsíce a několik doporučení utratit

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RAMJAH: kdybych viděla jen to nové stavení, líbilo by se mi.
    Jenže, stejně jako Samota u lesa, člověk vidí původní spíš menší chalupu a teď tu haciendu. A ten pocit je, aspoň u mě, že původní bylo "lepší".
    Setkávám se s tím často, dost pracuju v Kokořínsku, kde se (díky za to) hodně původních roubenek renovuje a přistavuje, často jen na rekreaci nebo na důchod. A tyhle rozříznuté stodoly tu vznikají taky. A zvětšují se až na násobky obytné plochy. Jakoby lidi z těsnějších bytů chtěli rozlet a neuměli se zastavit. Jako člověk, který hladověl, nezná míru a přejídá se. Zrenovovat to v současné kvalitě a přistavět zlehka by bylo fajn. Obytný sál otevřený do krovu... ohromí, ale pěkný ani funkční mi to na druhý pohled nepřijde.

    Dneska jsem byla u pěkného proporčního domečku ve staré zahradě, majitel ho přistaví na lehce přes dvounásobek. DOmek má v přízemí dvě místnosti a záchod a koupelnu, v podkroví už vybudované dvě menší ložnice. Plus terasa, zahrada, zahradní domek, kůlna. A pro rodinu se dvěma dětmi chtějí 2x tolik, než tohle. Asi to bude pěkné, ale i tak je mi původního proporčnějšího stavu škoda.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Jedno vlastní zvíře - 3 týdny vs 3,5 měsíce :D

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Škoda že ste nešli kolem, mohli ste poradit...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    RAMJAH: Za mě super :) Narozdíl od ostatních znalců všeho, se mi to líbí :)
    VRABCAK
    VRABCAK --- ---
    To ten dům provedl architektovi nějakou strašnou osobní křivdu, že se mu takhle pomstil?
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    RAMJAH: Minulý post tohoto projektu teda nerozvířil konzervativní síly NYXu tak, jako je tomu nyní,)))
    Za mě je to velmi vyvedené a dost nekonvenční pojetí prostoru terasy.
    Svět nemůže být jen nostalgickou špeluňkou,)
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    NOIK: na mě to dělá dojem že někdo moc čuměl na videa o moderní architektuře na netflixu, dostal nápad a v půlce mu došli prachy, tak to celý trochu předělal a zjednodušil.
    ALESH
    ALESH --- ---
    PPNEKK: pred lepsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam