• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RAMJAH: - Milácku, skocis mi pro pivo?
    - Ses zbláznil? Vždyť tam prší!
    NJAL
    NJAL --- ---
    JASMINOVA: It's her Job.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MOODYCAT: ty seš takovej posel hnusných zpráv :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BOYLER:
    VIII.TRHÁK - Obraz 25 před hájovnou...
    https://youtu.be/fxD1wm-dhv4
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JASMINOVA: Nech si za 20 let udelat CT plic a dozvis se to :).
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    ADELHAIDA: Jen taková technická.
    Asi tam realizují piloty, jelikož pro pylony by dle mého skromného názoru nebylo nutné prorážet díry,))
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ADELHAIDA: Tvle, tak teď přemýšlím, kolikrát jsem tamtudy během bourání šla...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MUZA: Trocha azbestu ještě nikoho nezabila, no ne? Když to bourali, emigrovali jsme na venkov, nějak jsem nevěřila, že by to fakt obalili plachtou a během bourání oplachovali vodou, kterou by jímali do speciálně odděleného odpadu. A taky, že ne.
    MUZA
    MUZA --- ---
    ADELHAIDA: tvl tam byl azbest???
    13 pater... no... ehm... to budete mit pekny vyhled... no jsem zvedava teda... nostalgicky vzpominam na normu a lentilky s vetrovou krustickou 😁

    Verim, ze to deti bavi, muj syn se na stavbu dobejva pokazdy, kdyz jedem kolem 🤣🤣
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ZETOR_13: no to je mi humor, panecku. Trochu jsem si ucurla. Takova necekana pointa!
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    CORNELA: pan Pernicek❤️
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MUZA: Děti se na to rády koukaj:-) Když zrovna nebouraj azbest bez nařízenýho zabezpečení, neprorážej díry na betonový pilony a nenechaj zapnutý mlhový reflektory na jeřábech přes noc, tak o nich ani nevíme :-D Původně to mělo mít osm pater, ale různý občanský iniciativy tu stavbu fakt hodně let zdržovaly, podávaly žaloby, námitky, atd., až se developer rozhod postavit to třináctipatrový. Proti tomu je podaná nějaká další žaloba, tak to nakonec bude mít třeba dvacet pater:-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    ADELHAIDA: si tam docela uzivate a vypada to, ze jeste dlouho budete... ufff
    Jak vysokej dum tam bude? Vis? 🤔
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MISSDNB: Šetříte na topení, a tak chodíš doma v teplé mikině místo sexy šatů? :)
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    MISSDNB: To vám trvalo dva roky, než jste zbourali příčku?
    CROSS
    CROSS --- ---
    CORNELA: To nebyl nikdy :-]
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    CORNELA: No... ono se to fakt rozpadalo a sedali před tím bezďáci, co jsme na ně tak každej tejden volali měšťáky, protože řvali a dělali bordel. Až tu ty domy s Lidlem a garážema budou stát, tak to bude asi docela dobrý, ale ta stavba ke vopruz.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ADELHAIDA: Paprsek nebyl dostatečně hoch :((
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOLOC: a kocku taky jedine s hlavou, kdyz flexit se siamkou k veceri, tak at to ma nejakej wert
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ADELHAIDA: tomu se rika food styling :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam