• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jeden příběh s dobrým koncem, první obrázky jsou známé a už tu byly, poslední je nedávný po operaci ve státech.

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Tom Sellec 2022 (77 let) vs: Magnum

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Ehm, na mallu byla ve slevě:-)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NELLAS: kde ma barbie penis?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Případně...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Našla jsem asi lepší srovnání...
    https://twitter.com/hsgoldenmoons/status/352169232458452992
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    ADELHAIDA: mohu porovnat i s Barbie bez kloubů a je prostě hezká, i když bych jí vyměnila hlavu. A lépe se drží (minimálně v dospělé ruce). Jen má nevýhodu, že jí šaty ostatních Barbie sotva obléknu.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SUFFOCATE: Takhle vypadá líp ta plnější, ale taky má hezčí vlasy a nemá ty viditelný klouby, což udělá dost.

    Miluju bárbíny. Všechny:-)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SUFFOCATE: Když jsem byl malý kluk, můj děda ríkával, že žencká bez prdele je poloviční mrzák. (Přel jsem se s ním, že je přece mrzák úplný, když bez zadku je vlastně i bez nohou, ale on se jen smál, že to ještě nechápu.)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Porovnání klasické Barbie a Barbie s plnými tvary. Fakt se mi to líbí a musím říct, že ta plnější zaujala i pánské osazenstvo v rodině. Zřejmě takhle nějak vypadá ideální ženská postava. :)

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    Dovolim si jedno pred a po, ale je to dost drsne, tak jen linkem na puvodni prispevek ZETOR_13:
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KAIAFOX: Děkuji moc!
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    TRUSTKILL: pěkný...já mám flatiron white a rust
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NACITALKA: Chmela - Řípa v Nuslích. Nám dělali repliku bytových dveří (taky starý činžák), bráchovi taky a budem dělat další + snad i vchodové. Naprostá spokojenost od začátku do konce.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    TRUSTKILL: Zajímá mě ta replika dveří. Máme činžák z roku 1910, a zrovna pátráme, po truhláři kdo by byl schopný opravit/vyrobit některé vchodové dveře k bytům, aby se zachoval vzhled. To jste vyráběli sami, nebo máš kontakt na někoho? Děkuji moc.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://twitter.com/Otakar_Brabec/status/1600900604586471424
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KEL: je to alternativa k Murexinu NH 75, primo urcenemu k nivelaci prkennych ale i parketovych podlah, proto ze zacatku pouziva jinou nivelacku na poter. Kdyz to vlastne vezmes obloukem, jsou parkety celkem dobry izolant (λ=0,2 W/mK) i kdyz teda na styrodur (λ=0,033 W/m.K) to nema, ale kdo by se drbal s vymenou cele podlahy, poteru, podlozi atd ze? :)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Stará Huť 1997 a 2022

    b1">
    a1">
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam