• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LUSINDA: link by nebyl?
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    WOJTISHEK: jsem se smazal, protože nemam rád posty s nefunkčníma obrázkama :)

    Je to 2021 vs 2022, Zelensky a Biden
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DELVIT: já to opsala od autora....co k tomu píše za příběh :) že jako dyslektik to měl ve škole těžký atp. a uváděl tam těch 17 let
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    LUSINDA: rozdíl je 15 let. .)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    fakt frajer :) rozdíl 17 let

    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SITH: a nějaká omáčka k tomu? od Crazy Ivana k tomu totiž nevidím nic...
    SITH
    SITH --- ---
    Odkaz od Crazy Ivana se nezobrazuje, tak to vkládám podruhé :)

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ADELHAIDA: já zas jo. Táta mi jednou musel koupit knihu, která byla o výuce dětské kresby, protože se mi tam líbily obrázky.
    Až tak kolem 8let se to vnímání změnilo. No, můžu to vyzkoušet na svojí dceři. Ale zatím moc nekreslí.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KASPAREK: Já jsem pochopila, že se to prodává a výtěžek jde na charitu, ne že to mělo bejt splnění dětskýho snu. Jinak souhlasím, já i nesnášela ilustrace v knížkách, co se snažily bejt jakože je kreslilo dítě.
    KASPAREK
    KASPAREK --- ---
    JASMINOVA: By me zajimalo jak na to ty deti reagujou, ale napada me jestli to neni trochu nepochopeni detskyho vnimani a predstav, ja kdyz si jako malej kreslil auta a letadla, tak to neznamenalo ze by se mi libilo mit tak blbe udelany, krivy, nesoumerny auticko.
    MALATI
    MALATI --- ---
    PPNEKK: Jéé tenhle plakát s Jackie Chanem jsem měla v devadesátkách na hajzlíku!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ATUARFIK: Jj. Sedela se mnou v lavici ve tride na zakladce a byli jsme velci kamaradi. ;o) Dodnes se obcas vidame.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    OVERWATCH: Paní Grankovou noviny velmi rády čas od času vytáhnou a mně to nevadí, ta vyrostla fakt do krásy, na tu se člověk zas a znova rád podívá.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ATUARFIK: možná už to tu proběhlo...ale tohle je ještě lepší:

    Reference | Panenkarna.cz
    http://www.panenkarna.cz/reference

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Připomnělo:
    IKEA Turned Children's Drawings Into Real Plush Toys To Raise Money For Charity | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/ikea-turn-kids-drawings-plush-soft-toys-for-education/


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam