• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Připrav se... hrajem!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR: doufal jsi, ze se dovolas a zahrajou ti Hrobare nebo Zombie a vyhrajes desku nebo cedecko?
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Po 5ti denním půstu

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOUPLE: Ten mě stál už v tý Medúze. Krajčo ostatně taky. Proč já na to vlastně tehdy koukal?
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    ZCR
    ZCR --- ---
    GUMBA: možná se jí to vyhladilo po dětech
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    GUMBA: je to zdokumentovane v DS9, proasla nekolika celotevymi, genovymi plastikami.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    V3S: Akorát má nosejob, ne? Když zmizely ty vroubky, přece ...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    V3S: paráda, tak takhle bych si taky přála "stárnout" :D
    V3S
    V3S --- ---
    nana visitor / kira nerys ze star treku





    DAHY
    DAHY --- ---
    TOM_TOM: To je šmolková modř a naopak se tím natíralo všechno.
    TOM_TOM
    TOM_TOM --- ---
    JASMINOVA: Je hezky videt, ze i pred 90 lety se nasel soused, co si natrel chalupu na treskute modrou..:)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Městys Strunkovice nad Blanicí 1931 vs 2022

    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    CADDY: cywe ja myslel, ze trolite, a ze PRED/PO mela puvodne byt ta kara..
    OK, at se nestresuju celej vikend, uzavru to pro sebe tak, ze jsou na fotce dve zasadni PRED/PO-auto a barak
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NE7RA: Je to z nějakého článku?
    GECKO
    GECKO --- ---
    MAR_TINA: Tak zítra zaklepej i na okrovej... podle toho, jak to končí dole u chodníku i podle toho, že okapový svod je v nice mi přijde, že zateplený jsou obě poloviny. Spíš mě překvapuje, že v růžový části neřešili okna (a v okrový je řešili poněkud necitlivě).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GECKO: na růžovou půlku dvojdomu jsem zaklepala a znela jako polystyren. Obě fotky jsou dnes cestou na oběd, nic speciálního. Ale mám radost, že někde i po rekonstrukci zachování členění.
    GECKO
    GECKO --- ---
    MAR_TINA: Hele, ty do toho děláš, ale podle fotky spodní dům vypadá, že má opravenou střechu a fasádu ale na zateplení to moc nevidím. Okna jsou původní. U dvoudomu na sebe fasády navazují, růžový má ale původní okna, okrový naopak plastový. Tak ti nevím, ale taky mi to jako zateplený nepřipadá.

    V případě CADDY: mě teda osobně přijde, že odstranění těch několika plastických detailů tomu spíš prospělo než naopak.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MAR_TINA: otazka je, zda-li to zateplení 50mm polystyrenem má požadovaný efekt
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: Vyfotila jsem nějaké domy, kde byla zachovaná strukturu fasády i po zateplení.

    Ten dvojdům je hezké před a po - okrový před, růžový po zateplení.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam