• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SCHWAB: Proč ne? Odehrává se v roce 1985 a točený to bylo v roce 1985. Pravda, podle Wiki začalo natáčení už v 84., ale až v listopadu, takže podle mě hlavička toho sloupce docela sedí.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    TEDOVSKY: jakožto holiče by tě měly zajímat vousy a do vlasů nekecat xD
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HOCH2: klobouk dolu pred tim, ze ses dokazal o ty vlasy x let starat takovym zpusobem, ze jsou vhodny k pouziti.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    JASMINOVA: chápu, dobrý, roztomilý, ale ty ten první sloupec by imo neměl být nadepsaný 1985 :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HOCH2: těšil jsem se, až se vyjádříš s tím, že to jsi ty :D
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    TEDOVSKY: děkuji za názor, ale je mi jedno jak vypadám hlavně, že to splnilo účel pro který jsem několik let trpěl :) Kadeřnice to naopak zvládla dobře z toho co tam zbylo a vzhledem k tomu, jak náročné vlasy na stříhání mám - hustota, vlasové víry a tvrdý vlasy:)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Typos holt udelal zasadni chybu a pred jeho bohulibym skutkem se neporadil na nyxu, coz bude stat vyucenou kadernici v horni dolni minimalne obe ruce.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TEDOVSKY: a napadlo te, ze to treba figurant takhle chtel?
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    PALEONTOLOG: Ten člověk by se dal i při zachování dárcovství vlasů ve stejné dělce ostříhat i hezky. Řemeslnou kvalitu z týhle fotky tolik neposoudím i když si dovolím tvrdit, že je to takovej blbě provedenej lowcost cut za 10min. Problém tady je volba střihu i ten příšernej styling aka červenej gel z bublinama kterej se prodával v sámočce okolo milénia. Sorry ale mě z podobností prostě krvácej mou prací ovlivněné oči.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TEDOVSKY: Když máš spoustu let dlouhé vlasy, tak většině lidí potom nějakou dobu trvá, než se to po ostříhání "usadí" a jde z toho vyrobit rozumný účes.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    na druhou stranu Pred je to takovej hezci mladsi Danny Trejo:)
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    TEDOVSKY: neumím posoudit řemeslnou kvalitu střihu, ale mně se ostříhanej líbí víc. Nemocnýho ani alkáče tam pro sebe neshledávám.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: jak říkáš. Vždyť má v druhý ruce certifikát o darování vlasů
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TEDOVSKY: nejspis to delal kvuli darcovstvi, oni chteji min 25 cm, jako ze by mu nechala mikado se zas nelibi me
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    HOCH2: Týpek naprosto zbytečně vypadá takhle debilně ostříhanej jako by byl nemocnej nebo alkáč oproti původnímu looku kdy působil spíš kytarově. Kadeřnici bych za to jakožto holič usekl ruku.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Přesně z tohoto důvodu jsou na hustilkách uvedený tlaky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SARAJ: Před před by asi nebylo, co?
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SARAJ: jednym slovem hnus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam