• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    JANDOS: mě teda zaujal ten dřez v tom rohu, ke kterému si nestoupneš rovně
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    SITH: To je med
    TUILE: U tech svislych zasuvek mela byt vez s troubou a potom co se udelala elektrika jsem si to rozmyslel. Omlouvam se
    TUILE
    TUILE --- ---
    JANDOS: skoda.
    napadla me police na kavovar nebo mikrovlnka a aby to bylo za tim schovany, ale holt nad tim budu muset jenom dumat :/
    BOUMRY
    BOUMRY --- ---
    JANDOS: chválím zrušení obíhačky kolem kuchyně....prostorná pracovní deska, na který půjde něco i vařit
    SITH
    SITH --- ---
    Rozpustné kafe? Dávám půl bodu dolů
    TUILE
    TUILE --- ---
    JANDOS: proc sou jedny ty zasuvky svisle a niz nez zbytek?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    JANDOS: parkety uplne vsude!? to ti schvali celej nyx.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JANDOS: za co? mas pod poterem parkety? :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Vsem se predem omlouvam!



    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BUDDHA: Dle hodnocení mé odpovědi na tvůj příspěvek teď tuším, že to nebylo úplně vhodné. V kontextu rozvodu jsem to v tu chvíli nechápal, až z reakcí ostatních. Omlouvám se.

    P. S. Pálené je dobré!
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    PRZZI: ano, jaroslavické paseky, jak se jezdí jedna erzeta barumky. Jinak zbytek roku svaté místo! Klid a mír. Máš to v oku
    HUGH_BOYLAN: budiž je mi odpuštěno, pálenice za rohem a sušíme poněkud menší množství. přisadil jsem nějaké staré odrůdy do sadu, tak snad jednou bude zase prostor a materiál
    NEI: no děvče, je to komplikovanější...máš řeci, sliby, které by za dědouška nešly ani vyslovit a dneska tomu tak je. Chajda fyzicky patří rodičům od ex, kteří za "obměnu" chtěli půlku přepsat na vnoučata... jen se jim to posléze uleželo v hlavě a dneska je to jinak. Není nic horšího, než-li hrotky v rodině...A to si říkáš, to se u nás nestane. amen
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Tu roli ji uz asi nikdo jen tan neodpare :)

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    NEI: třeba to byla jen píča, jak už to v takových příbězích bývá
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BUDDHA: To je karmický trest za to, že jsi tam místo sušírny na ovoce neměl pálenicu. Valašsko takové přešlapy neodpouští.
    PRZZI
    PRZZI --- ---
    BUDDHA: není to náhodou na Jaroslavickych pasekach?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Sly

    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Ján Simkanič na svém FB:
    Předtím a potom. Samota a oblíbený hostinec "Wunderblume".
    "K místu se vázala pověra, že na louce lze najít čarovný kvítek, kterým se otevře hora a vydá své bohaté poklady. Pravdou ale bylo, že hlavním důvodem byla krásná šenkýřka."
    A pak přišel Mnichov, válka, a pak odsun.

    JIMX
    JIMX --- ---
    Taky máme zahradu ... malou ... a letos jsme se rozhodli s tím něco udělat.

    MATT
    MATT --- ---
    MATT: před a po nastříkáním TVH (Tepelně Vodivou Hmotou) a polyureou, byl z toho i "funkční vzorek".
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: jj, jednou nas tam Gajdušek vzal, teprv to plánovali otevřít. ad projekt: nepletes si to s nakym jinym? nebo jses snad Karel?! to by byl opravdu dobrej joke ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam