• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Moje kočka před tím a potom co jsem jí řekla, že je krásná.

    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    po dešti natrhat ovoce, rozpálit troubu a upíct šlehačkovou bublaninu.
    léto 🤤

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Jedno domácí

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SEJDA: Je otázka, jestli se mimo těch aut vejdou na chodník i chodci...
    MALATI
    MALATI --- ---
    Jedna z nejstarších fotek, 1835...

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MEI: chodnik je az za vozovou hradbou, tam by ti mohl dat nejaky husita pres papulu ;)
    MEI
    MEI --- ---
    BLULAJTA: Proč bys chodil po chodníku, když se můžeš projít mezi stromy :-)
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    BLULAJTA: Vyšlapali si cestičku, ale chodili jim tam lidi 😄
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Brno, aneb nekonečná studnice bizáru...

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NOFNAK: díky moc. Primárně jsem chtěl schovat filtraci, tak jsem je použil, protože bych je jinak musel stejně zlikvidovat. Pak nás napadlo, že tam můžeme dát jahody, tak jsem přidal ještě jednu nahoru. V bauhausu prodávají truhliky, který tam docela padnou. Celý jsem to natřel prošlou lazurou, kterou bych na nábytek nepoužil, ale na palety mi to bylo fuk. Ve finále to ještě stíní grilu a stolu, kde mivame potraviny, tak mám radost.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    POHODAVOLE: To je z vlastní zahrádky?
    To je snad poprvé, kdy vidím využití palet mimo jejich primární účel, které skutečně vypadá dobře. Krásná práce
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELIS: boží je k tomu tato perlička:

    If you are in the vicinity of the statue and sense a powerful presence in the Force on your phone or other wireless device, that’s because a WiFi access point in concealed in the statue’s helmet, providing free internet to followers of the dark side (or whoever).

    (jinak k přeměně došlo už v roce 2015, v rámci zákazu komunistické propagandy, ale furt je to dobrý)
    ELIS
    ELIS --- ---
    HANZO
    HANZO --- ---
    VRABCAK: A je to pořád stejná píčovina, jako byla první série? To se ani nedalo dokoukat.
    VXP
    VXP --- ---
    SEJDA: v ČR nikdy žádnej Apple store ani nebyl... jenom pár resellerů. Ofiko Apple store je nejblíž ve Vídni, Drážďanech a Mnichově.

    Apple Store - Find a Store - Apple
    https://www.apple.com/retail/#!searchLocation=cdc63932-1719-4b0c-bed5-5890b8928cea&searchResultsView=list
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    LUCIEN: jeden byval Andelu, uz ho zavreli?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    VRABCAK: Z reklam a teď i z Foundation nabývám pocitu, že Apple Prahu (a ČR obecně) rád. Bureš by nám tu už konečně mohl s kámošem Timem konečně ten Appstore postavit jak sliboval...
    VRABCAK
    VRABCAK --- ---
    V pátek vyšla nová epizoda Foundation (S02E03), ve které si zahrála ventilace Strahovského tunelu a Nová scéna Národního divadla

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam