• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OMNIHASH: V jakem programu je to dělané ?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    JOPS: Aha. Já už jsem doufal, ze to má realne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    RUTHLESS: to je render, komplet vymodelovane v PC, stavis si Lego v PC, tezce navykova vec a vystup vypada uplne super
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SITH: já sem tam právě jel, že se někam dostanu. Můžeš si tam udělat kolečko akorát a jet pryč. Se divim, že z toho už neni doupě
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CRAZY_IVAN: 100%, navic neboli, kdyz se na to koukas. Treba je neco v dlouhodobym planu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ADAMFC: tipuju, že až tam vzrostou ty stromy, tak to bude o něčem jinym (a už teď lepší, než kdyby tam byla nepřístupná betonová střecha no)
    SITH
    SITH --- ---
    ADAMFC: pravda. Plán byl tam mít cyklostezku ale ta nikam nevede. Prima by byla např lávka přímo do Zoo např
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SITH: jen je teda blbý, že je to tam vlastně mrtvý. Neni absolutně důvod tam jít. Takže tam mohli klidně udělat nějakou zarostlou louku a ne tenhle trávnik, co ještě někdo musí udržovat. Je to nedotažený
    SITH
    SITH --- ---
    ÚČOV Praha, Nová Vodní Linka. Už se to tam hezky zelená, ale ještě pár let zpět tam byla jedna z největších staveb roku 2018
    foto 2018/2019 vs 2023

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GUMBA: Well, ono je to z jedný takový budovatelský strategie. Hraju si přes internet na piráty z Legobiku.


    RUTHLESS: jo, všechno jsou to mý vlastní výtvory. Návodů používám mraky, ale jenom na dílčí technický věci tohohle typu:

    LEGO SNOT: Advanced Techniques and Implementations - BrickNerd - All things LEGO and the LEGO fan community
    https://bricknerd.com/home/lego-snot-advanced-techniques-and-implementations-5-12-21
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    OMNIHASH: to jedes bez navodu/dany stavebnice, proste si stavis bracky, co prijde pod ruku...?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    OMNIHASH: To, jak se tam postupně přilepujou různé styly, to mi připomíná zástavbu jak z nějaké budovatelské strategie :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    koukám, že dělám na svým lego projektu skoro přesně dva roky, akorát doba na lehkou rekapitulaci. Jak to začlo:

    Jak to pokračovalo:

    Kde jsem dneska:
    SALUT
    SALUT --- ---
    KOUDY: foceno tři týdny zpět z horní lávky

    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KOUDY: po tech bourkach se ani nedivim :) neskutecny jakou ta voda ma energii :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Gasteinerfall Waterfall on a normal day vs today.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam