• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DAHY
    DAHY --- ---
    KULA: A to nešlo přiblížit jinak, než takhle urážlivou formou?
    KULA
    KULA --- ---
    DAHY: ne, to je internetový pojem jak divákovi přiblížit něco, co se strašně snaží být něčím čím není a nikdy nebude.
    SITH
    SITH --- ---
    KULA: tak ten návrh viděla Hadid tak leda z rychlíku, ne-li vůbec, takže záleží pouze na tom, že jde o "dům z pera kanceláře Hadid". To stačí těm posh lidem z Penty, kteří mají ty nejlepší auta, nejlepší hodinky, nejlepší baráky, jí v nejlepších restauracích, pijí nejlepší rumy a teď budou sedět v kanceláři od té nejlepší Hadid. O ničem jiném to není
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SITH: ale chtělo by fotku při stejném osvětlení :)
    DAHY
    DAHY --- ---
    KULA: Transka je nějaký architektonický pojem?
    KULA
    KULA --- ---
    SITH: :) kdybych nenakupoval reklamu na takových kašírkách, tak to samozřejmě nevím, ale od chvíle, kdy poloblbové co si myslí, že jsou něco lepšího, plní jak mé marketingové tak prodejní plány, tak už na to mám čistě profesní a profesionální pohled ;)
    KULA
    KULA --- ---
    SITH: Ten barák je taková typická transka. Ve snech a představách vyvážená hmota snažící se říct - já jsem něco jiného než mé okolí. V realitě, beztvarý objem bez vyvážených proporcí s nataženou maskou, která nesedí. Uvnitř prodejny řetězců, co najdeš na letištích kdy jejich nabídkou je tabák, časopis a podchlazená houska s rajčetem. Uvnitř s partou existencí, které by jsi si za šera spletl s plastovou figurkou, jejíchž úkolem je sortovat skutečnou práci lidí do tabulek a reportů. Už jen chybí článek na czechcrunch o fantastickém technologickém zázemí, které na západě znají od 70. let. Iluze spokojenosti bude dokonána.
    Ale jinak mám architekturu a rozvoj docela rád.
    SITH
    SITH --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    MATEEJ: střecha je pochozí a bude tam relax zóna

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MATEEJ: Je to zábradlí na střeše. Bude tam terasa pro zaměstnance.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SITH: Řečnická otázka: To nejvyšší skleněné pole má ještě nějakou další funkci, než jenom aby do něj naráželi ptáci?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    SITH: Masarykovo nádraží?
    SITH
    SITH --- ---
    vizuál vs realita

    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Jedna zadredovaná kralice adoptovana z kralikarny :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SEJDA: Ne, jen v tu chvíli máslenku ,-)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ILLUZE: krasa, ale fakt mate maslo na okne?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Podzimní klasika - v sobotu v 17,00 hod odpoledne, v neděli v tentýž čas.

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam