• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja nezivim, tak neprepinam...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    jsem vegan a nemám televizi a chodím bosky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TAMARIX: to je prd proti tomu, jak dopadne burger po hodině vožení městem. salát zhnedne, opečená žemle zvlhne, aso vyschne a zgumovatí a tak :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Až oči přecházejí. Jak vypadá jídlo z fast foodů na fotkách a v realitě - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/fast-food-mcdonalds-burger-king-bageteria-boulevard-kfc.A230913_135458_ekonomika_vebe
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARGO: Přesně. Měla jsem rovnátka taky dva roky a to mi jen lehce šoupali s jedničkama.
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    HREBICK: pardon, prehlidla jsem :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ELLANOR: je tam uvedená ...cena - 81k
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    VERONIKAEMA: Ještě tam pro celkový dojem chybí částka, kolik to stálo :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SITH: tady nějaká omáčka

    Dřív pár domků, dnes satelitní mraveniště. Jsme noclehárna, ne vesnice, zní z Herinku - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/infografika-rozrustajici-se-obce-herink/r~777e1dd846a611ee82b7ac1f6b220ee8/
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Včera jsem si hrála na květinovou zahrádku, foceno bramborou.

    SITH
    SITH --- ---
    obec Herink a výstavba v posledních 20 letech

    SARGO
    SARGO --- ---
    CORNELA: A já tu naopak žasnu, že se to může v té puse naposunovat tak rychle - a zvlášť ten spodek tak bezvadně :-D
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FRK_R23: paroubkova?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JASMINOVA: Ano, já taky, ale taky to je 25 let, což asi lze v medicíně předpokládat nějakej posun kupředu...
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    CORNELA: já nosila rovnátka devět let...:D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ALONSY: Rychlost skoro dva roky? To mi teda nepřijde jako uberuspech... Ale výsledek peknej, to jo
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    VERONIKAEMA: ale je to super, a překvapila mě rychlost a vlastně i docela lidská cena! Jsi dobrá, že jsi do toho šla. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    VERONIKAEMA: závidím. Já měla zuby vždy na prd a po rakovině už je to vyloženě k pláči. Někteří zubaři straší, že za pár let nebudu moc ani mluvit. Ale jako ty deseti až statisíce fakt nemám, no. :( Takže jo, vizitka, genetickýho štěstí nebo dobrý finanční situace. :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    VERONIKAEMA: Krásná proměna, gratuluji :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam