• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    ANTONIN: Podle manželky tohle sloužilo pro svatého nebo patrona, když se nevešlo nad bránu, vrata, tak se dávalo vedle.
    Ale tvrdí to žena ;-)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    ANTONIN: a je to okno skrz zed ? Podobny okynka bejvala u vrat statku pro panenku Marii . Hodnekrat to bejvaval spis vyzdenej vyklenek,nika.
    DAHY
    DAHY --- ---
    ANTONIN: Podle mě sloužilo k častování vandráků jaksepatří.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Dobová fotografie s které čerpáme. Kdyby tady nekoho napadlo k čemu sloužilo to velké “okénko” v pravo u vrat dejte vědět. Zatim jsme na nic nepřišli.

    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ULO: Dík! Bude to její čtvrtý SW kostým, když nepočítám yodu když jí byly asi 3 roky. Nejnovejsi fotka malé a velké Leiy je vlastně taky trochu pěd a po:-)

    ULO
    ULO --- ---
    CERNAAMODRA: tak hlavně pošli fotky. Na tvoje se vždycky těším.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    CERNAAMODRA: Ty parkety úplně prokoukly!
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    BROUKOID: nosí světlou stahovací rukavici kvůli zranění, který utrpěl v roce 2008 během autonehody
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    BROUKOID: fotek je víc (můžeš si je najít, google to umí - v chrome stačí kliknout na obrázek pravým tlačítkem a použít google lens) a Freeman má rukavici, má paralýzu levé ruky.

    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    TOXICMAN: jasne.. ale pride mi ze ty stiny a svetla sou tak nejak "mekky" - a Morgan Freeman ma kompletne bilou levou ruku..
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Tak jsem blasteru dodelala konečně i holster. Ráda na kostýmech nahrazuju kůži filcem. Mnohem líp se s tím pracuje, hlavně když je to na kostým pro dítě, který to obleče tak dvakrát. Spona je 3D tisk, doplňky na pásku jsem šila v ruce, celkem asi 6 hodin práce od tvorby návrhu do finále. Ještě učesat paruku a v sobotu hurá na comiccon.

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    BROUKOID: je to scéna z filmu a fotka z promítání po 20 letech
    Shawshank Redemption 20th anniversary
    https://variety.com/2014/film/news/the-shawshank-redemption-at-20-how-it-went-from-bomb-to-beloved-1201308933/
    ‘Shawshank’ Secrets Revealed: Frank Darabont, Tim Robbins and Morgan Freeman Reveal All at 20th Anniversary Screening – IndieWire
    https://www.indiewire.com/features/general/shawshank-secrets-revealed-frank-darabont-tim-robbins-and-morgan-freeman-reveal-all-at-20th-anniversary-screening-67678/
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    TOXICMAN: ja nevim, ale oba obrazky vypadaj jako vygenerovany AI...
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOXICMAN: ten dobovy barak v pozadi je top.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    JASMINOVA: ráda bych, ale na tom zabiju čas.. Zkusím to ale naučit dědu, bo sedí v 90 furt u počítače.. a těch fotek má milion, páč je fotograf..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam