• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Nesu sem - parkety!!!!
    117 let staré, pod kobercem v knihovně. Glasgow.

    PANDA23
    PANDA23 --- ---
    VON_GILOTINE: Jojo, diky moc, ja si to precetl, ale neumel jsem na to zareagovat zpusobem, ktery bych povazoval za rozumny - byl bych nucen zastavat jakousi neutralitu/vyvazenost, coz nekdy neni to nejlepsi reseni, ale vzhledem k tomu, co o genezi toho konfliktu vim to ani nijak nejde.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PANDA23:
    Last week, Schumer shared a since-deleted comic on Instagram, which intended to satirise comments made by American Pro-Palestine supporters. “Gazans rape Jewish girls only in self defense,” read one of the signs in the comic. “Proud of our rapist martyrs,” said another.

    Conflating Palestinian civilians with Hamas led to considerable pushback on social media.

    “It’s so crazy to me how Bella & Gigi had to tiptoe around their statements and then Amy Schumer is like ‘Gazans are rapists’ and will still have a career,” actor Asia Jackson wrote on X, formerly Twitter.

    The Los Angeles-based actor, who has 38,000 followers, didn’t tag Schumer’s account directly. Still, Schumer messaged Jackson on Instagram: “Did something I post about my people being massacred upset you?”
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PANDA23:
    Why Amy Schumer’s Israel-Gaza posts were corrected by MLK’s daughter | The Independent
    https://www.independent.co.uk/news/world/americas/amy-schumer-instagram-israel-asia-jackson-b2441108.html
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KOOTCHA: Ten průhled na barák je pěknej detail.
    LADJA
    LADJA --- ---
    EZOUN: Priestley je jedinej PO....:-)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    DELVIT: Díky, byl jsem limitovanej rozměrama sousedící garáže, ke který pak ještě protáhnu střechu a bude mezi nima dřevník. Jinak by udělal střechu sedlovou a bylo by to imho hezčí. Pusť se do toho. Mně se taky nechtělo. :)
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    KOOTCHA: moc pěkné, také bych jednu potřeboval.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Už to bylo neudržitelný a tak jsem si musel udělat dílnu. Ještě teda přijdou lišty na spáry mezi prknama, klika na dveře, okap... Ale už teď mi to dělá radost. Prostě staroba.

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Po asi kazdej zna

    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    COOLER: no ono to moc omylem nebylo spíš záměrem...
    COOLER
    COOLER --- ---
    Monte Cassino. Omylem vybombardovano Americany a Brity.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    PANDA23: Amy Schumer zaujala výrazně proizraelský postoj a lib-left novinář se na ni za to pokoušel shánět nějakou špínu.
    PANDA23
    PANDA23 --- ---
    JONY: o co tu jde?
    FIFI
    FIFI --- ---
    Tata a ja 😅

    NJAL
    NJAL --- ---
    SEJDA: Musim Te zklamat, ale malokdo na Slovensku to ä vyslovil spravne a ne jako e. A co se sklonovani tyce, Slovak rekne: deväťkorunáčka. A to se sklonuje lehce.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NJAL: "děv|e|ť" a ted se tesim na tve sklonovani: devitikoruna ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam