• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SWITCHMAN: wow, diky za tip, chtel jsem na to koupit nakou "specialni sadu" za asi 2 kila:))) a pred minulou technickou jsem za to rozlesteni dal v autoservisu 400
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: čtení pod škrábanci. velký vrypy jsem nedoufal, ale ty chomáče se rozlěstit trochu povedlo
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: A co si čekal? Vyšší bitrate?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SALVATOR: "funguje"... teoreticky "funguje" jakekoliv abrazivo.
    Trabl je ze kdyz se to pak neosteri necim dalsim tak ten plast rychle degraduje vic nez predtim. nehlede na to ze efktivne ho vrstvu urousis pryc takze je to tenci a snaz to praska atd...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: prej zubní pasta s burákovým máslem dokáže leštit starý cédéčka. zkoušel jsem to, efekt to mělo, ale žádnej zázrak se nestal
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SWITCHMAN: Prej funguje i zubní pasta.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    SWITCHMAN: Slo jen o povrchove cisteni nebo jsi to musel rozebrat?
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    ... takže jedna automobilová babička již s poctivým žlutým zákalem na orig. 20 let starých lampách. Jak se teď dřív stmívá, tak už to bylo neúnosné, navíc technická (kde to prej taky nemaj moc rádi) za rohem. Už jsem chtěl koupit nový světla, ale pak jsem jukl na ty internety a objevil zkušenosti s cídidlem na kovy Sidol (či Sitol nyní, kupoval jsme v Teta drogerie) za asi 35 Kč + čistý hadřík. Takže kdo máte doma automobilového seniora s oboustranným žlutým zákalem, nebojte se toho, 10-15min / 1 lampa a rozdíl je fakt podstatný. Nedochází k takové difuzi na matné ploše se zákalem a světla se dostane ven mnohem více = znatelně lépe to osvětluje vozovku.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HREBICK: Jedna jehlička a bez pásky. Tisklo se vloženým kopirakem :-) Byla to přímo esence "Zlatých českých ruciček" se špetkou sériové výroby s RVHP omezeným/embargovanymi zdroji
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZETOR_13: AT klavesnici jsem pres AT->PS/2 + PS/2 ->USB adapter uspesne pouzival. Leta. Ostatne ta prvni redukce byla jen propojka bez elektroniky.
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    TRAGED: myslím si, že být v Kávě s párou není určitě za trest.
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    LOPIK: Ja mel teda na Sharp MZ800 desitky her, dodnes funguje.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LOPIK: chudak spoluzak, nikdo k nemu nechtel na navstevu, i kdyz mel pocitac:(
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    HOWKING: K čemu to bylo, když na to bylo asi pět her celkem - u nás to měl doma jeden spolužák a jeden jsme měli ve Svazarmu, ale nikdo k tomu nikdy nechtěl, než jsme někde sehnali Sabotera.. Tam se musel snad i Basic nahrávat, jestli si to dobře pamatuju..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MOIRAIN: to me mrzi. To je samozfejme mozne. Ja mel vzdy stesti asi
    GECKO
    GECKO --- ---
    VYHULENY_UFO: To už si nepamatuju... pamatuju si, že to bylo jako kdeco komunistický ošizený, posun hlavy po vodicí tyči byl jen ve vyseklých dírách v ocelovým plechu a vozík se posouval lankem přes rolnu. Jenže posun nechodil hladce, zadrhával, lanko se vytahávalo a pokud člověk používal ovladač, co tiskl při průjezdu zleva doprava i při chodu zpět, tak byl špatný soutisk. Následně se tiskárny amatérsky upravovaly vystružením děr a vsazením bronzového pouzdra...

    Ještě větší bizár byla dvoujehličková tiskárna gamacentrum, kde byly dva vozíky s jednou jehličkou vedle sebe a každý tiskl svojí polovinu stránky (pravou a levou).
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GECKO: navic pokud se pamatuju dobre, vyrabely se v Tesle Prelouc, ale mozna se pletu..
    GECKO
    GECKO --- ---
    HREBICK: Jedna jehlička... a splašený hřebík se tomu říkalo. Taky jsem ji měl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam