• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    ADAMIRA:
    ADAMIRA:
    Tohle už není aktuální - viz https://forbes.cz/misto-tri-vezi-jedna-central-group-upravuje-projekt-ktery-nahradi-zizkovskou-ustrednu/
    Současnou plánovanou podobu se mi nepodařilo dohledat, možná zatím ani neexistuje (minimálně pro veřejnost). Každopádně jako obyvatel P3 z toho též nejsem nadšená, spolu s výstavbou na Nákladovém nádraží fakt nevím, jak se sem ti lidi poskladaj... Ale výhled na hrbitovy mi teda naopak přijde super - to bych brala hned! :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ADAMIRA: Najs. Další bydlení s výhledem do zeleně (čti na hřbitovy).
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ALESH: mno nevím jestli "zajímavého"

    Věž Telecomu na Žižkově zbourají, nahradí ji tři kulaté věžáky s tisíci byty - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-misto-byvaleho-telecomu-v-praze-ma-vyrust-tisic-bytu-za-sest-miliard-40287187#
    V3S
    V3S --- ---
    ALESH: ze by podobnost s barad-dur? ;)

    tady dokonce se sauronovym O₂kem :)

    MALATI
    MALATI --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GECKO: jen tak pro zajimavost, boura to ta sama firma, ktera bourala transgas.
    GECKO
    GECKO --- ---
    VYHULENY_UFO: Z druhý strany od želivárny je v tom už vykousaná celkem slušná díra i do těch běžných nadzemních pater,
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ALESH: spis rikalo. a ono to podzemi bylo hodne temny. mel jsem stesti před rokem, ze jsem si to tam asi jako jeden z poslednich civilistu mohl projit.



    ALESH
    ALESH --- ---
    VYHULENY_UFO: nechápu, proč se nečemu tak hezkýmu říká mordor. Snad ta vyroste něco podobně zajímavého.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    GOLDEN_TEACHER: Já to nenapsal, ale jen jsem rozlešťoval. Není to 100% ale stačí to, navíc to má ten tolik žádaný “zub času”. No a v neposlední řadě cena nového pochromování a čekací doby jsou mimo.
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    MAXI_SHIT: Krasna prace. To pochromovani bylo delane klasicky v lazni galvanicky, nebo jak? Kdyz jsem poptaval pochromovani jednoho stolecku, tak jsem dostal cenovku zhruba 25k, tak to bylo hodne mimo muj rozpocet.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    VYHULENY_UFO: typico, to ten barak za rok teda monstrozne zhubnul, slusna dieta!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAXI_SHIT: Závidim. V mojí dílně je stejná kosa jako venku, takže kutění až s jarem. Ale už mě svrběj dlaně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    mordor leden 2023


    mordor leden 2024
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    Zima je dlouhá, je spoustu času na dílnu :)

    SMOKINGVENCA
    SMOKINGVENCA --- ---
    Pred a po ochutnani…

    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    Rekonstrukce obchodu v Polském Těšíně

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BEN_WITCH
    BEN_WITCH --- ---
    DELVIT: praveze se tam uz nic nedeje nejakou dobu.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    SITH: co se tam stalo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam