• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SMETY
    SMETY --- ---
    MART1NKA: spíš rysy
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    COOLER: Elaboruj prosim. Znam ho Brocast a musi se mu uznat, ze je charismatickej. Ale to ten Japonec od taty taky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: jasny, chapu, ty si devadesatky nezazil..

    [LUDWIG_ @ Bitcoin - digital peer-to-peer cryptocurrency]
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: ne. je to jen influencer. sral se do oboru, kterýmu vůbec nerozumí, nabral slávu a pak jí zpeněžil. už když jsem viděl, co začal propagovat a jak ho všichni žerou, mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: jo aha tvl ja myslel, ze na ty spodni je jamie lee curtis a je to tak z osumdesatek:))))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: spravne, tento clovek je banker, financnik a influencer.
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: ten člověk je zkurvenej zloděj, kterej nadělal takový škody, že tohle jeho vyjádření je dost napřesdržku. měl by být zavřenej někde v kanále a ne chodit ještě do médií.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    An Egyptian man taking a selfie with a 2000 years old Roman era portrait of an Egyptian man.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRK_R23: ne, nestalo, ale děje se to tu pořád dokolečka, někdo přijde a flákne sem fotku bez popisku a ostatní se pak musí doptávat. Už by to mohlo být dávno v záhlaví. Nejde jenom o tebe.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GRANTORINO: No já jsem to reflektoval hned v dalším postu. Tak snad se nic tak hroznýho nestalo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRK_R23: já jeho ne. Už by se konečně mohlo dát do záhlaví, že když sem někdo dává fotku, tak k tomu má napsat aspoň základní info.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GRANTORINO: Očividně se máte se Sithem v ignore :)

    Foto nahoře vzniklo v roce 1957 na party v Beverly Hills. Na obrázku nahoře vlevo sedí Sophia Loren, nahoře vpravo sedí Jayne Mansfield, tehdy další "blonďatá sexbomba" po Marilyn Monroe. Protože Jayne přišla ke stolu jako poslední host a byla spoře odděná a bez podprsenky, Sophia se neuhlídala a tak vznikla už téměř ikonická fotka.
    V jednom pozdějším rozhovoru Sophie uvedla:

    "Bylo tam celé kino, bylo to neuvěřitelné. A pak přišla Jayne Mansfieldová, ta poslední, která přišla. Pro mě to bylo naprosto úžasné. Přišla přímo ke stolu. Věděla, že se všichni dívají. Posadila se.
    A teď byla sotva... Poslouchej. Podívej se na obrázek. Kde mám oči? Zírám na její bradavky, protože se bojím, že se mi blíží na talíř. V mé tváři je vidět strach. Jsem tak vyděšená, že všechno v jejích šatech praskne – BUM! – a rozlije se po celém stole.

    Foto dole je naaranžovaná dle ikonické fotografie výše hereček ze seriálu Modern Family (Julie Bowen a Sofia Vergara).

    https://nyx.cz/files/000/027/2732487_7998f9ddbded9e410340/original.jpg?name=dgdfg.jpg
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRK_R23: co kde jak? Nějaký info? Netuším, kdo má být to druhý a jaký "další fotky jsou taky dobrý"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nevim jestli toho typka nekdo zna, spis pred/po humor pro znalce.

    pred xixoio


    po xixoio
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SITH: Jo kontext jsem mohl doplnit. Díky :)

    Ty další fotky jsou teda taky super :))
    SITH
    SITH --- ---
    FRK_R23: Foto nahoře vzniklo v roce 1957 na party v Beverly Hills. Na obrázku nahoře vlevo sedí Sophia Loren, nahoře vpravo sedí Jayne Mansfield, tehdy další "blonďatá sexbomba" po Marilyn Monroe. Protože Jayne přišla ke stolu jako poslední host a byla spoře odděná a bez podprsenky, Sophia se neuhlídala a tak vznikla už téměř ikonická fotka.
    V jednom pozdějším rozhovoru Sophie uvedla:

    "Bylo tam celé kino, bylo to neuvěřitelné. A pak přišla Jayne Mansfieldová, ta poslední, která přišla. Pro mě to bylo naprosto úžasné. Přišla přímo ke stolu. Věděla, že se všichni dívají. Posadila se.
    A teď byla sotva... Poslouchej. Podívej se na obrázek. Kde mám oči? Zírám na její bradavky, protože se bojím, že se mi blíží na talíř. V mé tváři je vidět strach. Jsem tak vyděšená, že všechno v jejích šatech praskne – BUM! – a rozlije se po celém stole.

    Foto dole je naaranžovaná dle ikonické fotografie výše hereček ze seriálu Modern Family (Julie Bowen a Sofia Vergara).

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    //nejsem si jistej, jestli už nebylo. Ale je to dobrý :)

    COOLER
    COOLER --- ---
    VON_GILOTINE: Ten má 172cm. To jsou daleko nižší borci :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Chybi jen tom cruise a mark zuckerberg co maj vzdy special lidi aby jefotili jen zespoda a s x dalsima trikama aby nevypadali jako midgeti (krajčo)
    COOLER
    COOLER --- ---
    VON_GILOTINE:
    Ariana Grande 1,54m
    Lady Gaga 1,55m
    Nicki Minaj 1,57m
    Kylie Minogue 1,52m
    a podobně Mila Kunis, Kim Kardashian, Emila Clarke, Scarlett Johansson, Salma Hayek, ....

    je fakt s podivem, kolik těch krátkejch celebrit je :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam