• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ZCR
    ZCR --- ---
    JASMINOVA: na twitteru pak někdo psal, že nějaké to místní zpravodajství tu původní informaci o nájemníkovi dementovalo - prý přímo majitel. Ale dál jsem nepátral.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SCHWAB: anne hathaway
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BOBESH: a ani jeden nenapíšete, co je to za androida, holomci
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SITH: ja vim, ze rozvoj je potreba a tak ... ale z prvni fotky cisi takovy klid a pohoda a pak clovek koukne na tu druhou a uplne zazije takovy sklicujici pocit klaustrofobie a stresu, ikdyz je v predstavach venku a ne uvnitr. Krasny Pred a Po :)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MAR_TINA: tohle stoprocentně bude řešit soud
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    JASMINOVA: Todle je úplně v pohodě. To se mi líbí.
    SITH
    SITH --- ---
    Pecháčkova, 1927 vs 2023

    SITH
    SITH --- ---
    spojení Plzeňské a Holečkovy, 1900 vs 2023

    V3S
    V3S --- ---
    BLOWUP: jj, mansarda a bambule pred ... zbrbleni a barvicky po ... snazim se to drzet v poradi, jake rika nazev klubu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JASMINOVA: já se bojím, že jim to neprojde přes pojištění (pokud mají) a z nájemníka ti budou vymáhat cca 180 let.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GECKO: typový je, ale byl velmi dobře zachovalý se spoustou detailů zvenčí i uvnitř.
    Pokud bychom na tom chtěli najít alespoň něco trochu pozitivního, tak to, že ztrátou tohoto vzrostla o něco cena těch ostatních dochovaných.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GECKO: tuny? Já spíš vidím to co postupu kolegové níže .....místo oken plastacky, rovná střecha a polystyren. Ještě další level pekla přístavba z neomítnutých tvárnic.
    GECKO
    GECKO --- ---
    LUSINDA: What? Tohle je něco jako prvorepublikový typový projekt. Takových domů jsou na tehdejších předměstích a maloměstech tuny... Takovej šumperák. Neni nijak zvlášť pěkný ani praktický. Jen tenhle zrovna byl aspoň zvenku udržovaný.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    JASMINOVA: zrovna takovej pěknej barák 😔 toho je fakt škoda.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    LUCIEN: neznaje kontextu jsem si říkal, jestli to náhodou nesouvisí s tímhle:D
    [KAMAHL @ VEGETA NÁRODA aneb Já jsem zdroj!]
    GECKO
    GECKO --- ---
    BLOWUP: Třeba jen odkoupili zbytek barvy od majitele baráku vlevo. Na fotce před je vidět stejná nebo velmi podobná barva)
    JON
    JON --- ---
    KAIAFOX: No - tak byla to ona kdo tu demolici zastavil, cimz tem curakum do jejich planu hodila slusny vidle. Tezko rict za kolik to pak dokazali prodat. Soucasnej prodej za 95 micu je v tomhle stavu dost nesmysl, leda ze by v te cene uz bylo zahrnute namazani dalsiho prubehu "rekonstrukce" ci odkupu zpet do mestskych rukou.
    Cilize puvodni smecko bylo odhaleno a (pro ted) zastaveno a ted to holt bude trvat - vyvlastnovani neni uplne v kurzu.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    V3S: predpokladam, ze ta vez s bambuli a mansardova strecha je "pred"? Je zajimavy, jak proporce samy o sobe dokazou vytvorit takovy peklo.

    Okna pred schodistem zase nic tak zvlastniho nejsou, dela se to celkem bezne, a pokud je to udelany dobre tak si toho vetsina lidi vubec ani nevsimne natoz aby je to rusilo.

    Me prijde, ze nejakej architekt (nejspis z frakce ktera pomalovava panelaky) dostal za ukol tu hruzu nejak zachranit a kdyby tu fasadu nechal natrenou na bilo, tak by se mu to i docela podarilo, imho.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    LUCIEN: Nedávno jsme šli okolo a vzpomínali, jak se Chmelová bila v prsa, že zjedná nápravu... No, pořád nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam