• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    V3S
    V3S --- ---
    vcera jsem navstivil hlubocepy a vzpomnel jsem si na vas ... mam tu takovy esteticky orisek, co je vetsi peklo ... uplne puvodni jsem nenasel, jestli neco bylo jeste pred



    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BOYLER: Tohle by mělo bejt trestný nebo minimálně nějak sankcionovatelný
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Pá teda mám ještě něco, kvůli čemu jsem nemohla čtyři hodiny zabrat.

    Fotogalerie: Na křižovatce kolínských ulic Jeronýmova a Vrchlického se zřítila část rodinného domu - Kolínský deník
    https://kolinsky.denik.cz/galerie/na-krizovatce-kolinskych-ulic-jeronymova-a-vrchlickeho-se-zritila-cast-rodinneho-domu.html?photo=2&back=3143117703-5910-22

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    BOYLER: přebíjím :D

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Ale jo, proč by mělo být po ránu blbě jenom mně,))

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Dobré ploty dělají dobré sousedy.
    Popojedeme:
    Renovace Vila Eileen Gray ve Francii.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HARPER: to je videt, zes nedrzel kosu :-))
    HARPER
    HARPER --- ---
    PALEONTOLOG: takhle jsem nevěřícně koukal na ženskou s děckem jak mi ožírají švestky, tehdy jsem plot neměl,ale šli po cestě a já byl možná 5 metrů od toho stromu a sekal trávu nebo co a oni prostě šli kolem,zastavili se a začali mi to ozirat, jsem se nezmohl na nic, stal jsem a čuměl,ženská cumela na mě a pak naflusali pecky do trávy a pokračovali v cestě. Teď už plot mám :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOFNAK: hele po jednom sekání zahrady jsem takhe seděl v autě před ploitem a koukám, jak borec jde kolem plotu, nabere si střapce naší révy a až t odožere a ocumlá, tak je zas nahází přes plot. tak jsem vylezl, zjebal ho, ať si dělá bordel doma. no nikdy nevíš, co to je za zmrda, takže jsem rád že tam nebydlím a můžu takhle ostřelovat neukázněný sousedy.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    To buďte radi ze nežijete v horách v CHKO, kde ploty jsou jsou zakázané. Respektive plot být muže, ale musí jím proběhnout/přeskočit zvěř. Výjimkou jsou ohrady pro hospodářská zvířata nebo ochrana záhonu před zvěři.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Plot mám podobný jako Baccara. Nevypadá to špatně, ale ruku na srdce, vůbec by mi nevadilo mít tam dvoumetrovou betonovou obludnost. Lidé jsou totiž nesmírně zvědaví a každý, kdo projde, důkladně zkontroluje, kolik mám dřeva na pozemku, kde se hrabu v hlíně a co mi stojí za auto na parkovacím stání. Nikdo neodolá se důkladně podívat. Je to takový trochu nepříjemný pocit narušení soukromí.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    MAR_TINA: tak ker ti o metr zmensi zahradu :-) A todle nemusis strihat.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Já mám taky plot, ale ještě nevyrostl.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: tak neni to typicky starocesky vyuziti zahrady, kde je vypletej kazdej centimetr a vsude rostou jablka, ruze, salat a reva, je to proste travnata plocha k volnymu pohybu, ohranicena solidni barierou. a dokonce to neni jen v sedy barve. osobne ocenuju, ze na tom neni nejakej brectan a nejsou tam tuje. dokonce tam vidim brizu.
    ja bych travu takhle nesekal, ale to je kazdyho vec..
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Joanne Woodward & Paul Newman

    V3S
    V3S --- ---
    KOOTCHA: povidal jsem si s nizozemcema v maastrichtu .... udajne je to pozustatek kalvinismu, kdy rodiny davaly ostentativne najevo, jak zbozne ziji a ze nemaji co skryvat ... ale vitrina byla jen do kuchyne/obyvaku, v zadnich mistnostech to casto takova idylka nebyla
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PLOSTENKA: hele klidně, ale až si souded vyvrtá svou legální a v tvé nelegální poklesne voda, neuděláš nic, v právu bude on.
    Když hydrogeolog o tvé studni ví, navrhne vzdálenost té nové takovou, aby se neovlivnily. Je na to vzoreček.
    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    MAR_TINA: Presne kvuli podobnym slidilum patri studna do kulny.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOOTCHA: zvedneš ruku s telefonem nad plot a vyfotíš to a vidíš :D
    tuhle metodu používám, když jinak nelze zjistit, jestli má soused mého zákazníka studnu. Nejdřív zvoním a ptám se. Do archivů a na mapy koukám taky, ale pohled na pozemek je k nezaplacení.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MAR_TINA: Mně to vadí fakt hodně, když mě cizí lidi vidí při běžných činnostech. Na chalupě máme naštěstí zahradu tak velkou, že stačí drátěný plot + stromy a keře uvnitř a není tam vidět prakticky vůbec, ale když jsem jeden čas bydlela v domku s malou zahradou a oknama hned do ulice, tak jsem tam prakticky nevycházela na zahradu a žila se zataženýma žaluziema. Já jsem holt typ do paneláku :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam