• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    BLOWUP: to už dementovali..ani nájemník, ani ukrajinci. Poctivý zlatý český ručičky.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GECKO: Me na ty historce nejvic fascinuje, ze to spachal najemnik. To je bezny, ze najemnik tajne zacne vybouravat zdi?
    GECKO
    GECKO --- ---
    JASMINOVA:
    BLOWUP: Jinak tady https://twitter.com/BrecaPetr/status/1760194177319477523?s=19 je přímo okamžik, kdy to šlo dolů natočený... A v komentech pod tím mnohem epičtější akcička, leč z Turecka...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JASMINOVA: klasika :-)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    JASMINOVA: Českej Fritzl?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ZCR: žhavé drby od lidí co toho majitele znají - uboural vnitřní příčku a prohluboval sklep. Je tam písčité podloží, ujel tedy nejprve roh rizalitu a následně celá stěna. Bez injektáže nebo vystřídání záběru podezdívání by to nešlo.
    Kutal tam svépomocí.
    ZCR
    ZCR --- ---
    JASMINOVA: na twitteru pak někdo psal, že nějaké to místní zpravodajství tu původní informaci o nájemníkovi dementovalo - prý přímo majitel. Ale dál jsem nepátral.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SCHWAB: anne hathaway
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BOBESH: a ani jeden nenapíšete, co je to za androida, holomci
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SITH: ja vim, ze rozvoj je potreba a tak ... ale z prvni fotky cisi takovy klid a pohoda a pak clovek koukne na tu druhou a uplne zazije takovy sklicujici pocit klaustrofobie a stresu, ikdyz je v predstavach venku a ne uvnitr. Krasny Pred a Po :)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MAR_TINA: tohle stoprocentně bude řešit soud
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    JASMINOVA: Todle je úplně v pohodě. To se mi líbí.
    SITH
    SITH --- ---
    Pecháčkova, 1927 vs 2023

    SITH
    SITH --- ---
    spojení Plzeňské a Holečkovy, 1900 vs 2023

    V3S
    V3S --- ---
    BLOWUP: jj, mansarda a bambule pred ... zbrbleni a barvicky po ... snazim se to drzet v poradi, jake rika nazev klubu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JASMINOVA: já se bojím, že jim to neprojde přes pojištění (pokud mají) a z nájemníka ti budou vymáhat cca 180 let.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GECKO: typový je, ale byl velmi dobře zachovalý se spoustou detailů zvenčí i uvnitř.
    Pokud bychom na tom chtěli najít alespoň něco trochu pozitivního, tak to, že ztrátou tohoto vzrostla o něco cena těch ostatních dochovaných.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GECKO: tuny? Já spíš vidím to co postupu kolegové níže .....místo oken plastacky, rovná střecha a polystyren. Ještě další level pekla přístavba z neomítnutých tvárnic.
    GECKO
    GECKO --- ---
    LUSINDA: What? Tohle je něco jako prvorepublikový typový projekt. Takových domů jsou na tehdejších předměstích a maloměstech tuny... Takovej šumperák. Neni nijak zvlášť pěkný ani praktický. Jen tenhle zrovna byl aspoň zvenku udržovaný.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    JASMINOVA: zrovna takovej pěknej barák 😔 toho je fakt škoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam