• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CDR
    CDR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: škoda, že neděláš crossfit
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SITH: tyjo! sogunovi nidjove? to je on??? wooow!
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    MATEEJ: Až budu na kompu... a pak je možná smažu...
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ERVIN: A to sem nedáš fotky?!
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Já měl 150 kilo a už mám jen sto.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Já jsem vlasy měl a už je nemám. A taky jsem vegan.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ELIZHANNAH: tenhle typ vlasů má můj muž. Krátký je to rovný skoro. Když to naroste, tak se to vlní jak ze salonu. Když je to moc dlouhé, začne to divočit. A dlouhé to jde do afra. Typ vlasů prostě.
    ARAON
    ARAON --- ---
    MART1NKA: Moje zena je bud kudrnata, nebo ma rovne vlasy podle toho, jake je zrovna vlhko.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ELIZHANNAH: Ked ostrihas vlnito-kudrnate vlasy nakratko a po umyti ich priplacnes k hlave, tak budu vyzerat rovne. Tata ma to same a ked ho mama ostriha, tak to chvilu vyzera ako rovne vlasy, az v dlzke sa to zvlni potom.
    HAJOUNEK
    HAJOUNEK --- ---
    ELIZHANNAH: Já jako děcko měla vlasy rovný jak hřebíky a během puberty mi narostlo kudrnatý afro. Na tom není nic neobvyklýho. Hormony řídí funkce celýho organismu.
    MALATI
    MALATI --- ---
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ELIZHANNAH: nevím, jak to je u Rowana, ale můj otec měl taky velmi kudrnaté vlasy v mládí a nyní jeho vlasy vypadají téměř stejně.
    ZCR
    ZCR --- ---
    ELIZHANNAH: patrně objev léku na anaserpentní spinózu (1974)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    87HIGHFLYER: Dívám se na ty fotky a nejde mi do hlavy, jak se mu z těch kudrnatých vlasů staly potom naprosto rovné.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    87HIGHFLYER: Tyvole jsem chvilku myslel, že je to mladej Vondra...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NJAL: a me se hned zdalo divny, ze by prezili zrovna ty v prvni rade uprostred
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SITH: dik, ja jsem si puvodne myslel, ze ta pocetnejsi fotka je fotomontazi :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    SITH: Take nemyslim, ze by ten batalion nebyl behem valky doplnovan. Ale fotomontaz nejspis mela ukazat, kolik lidi z prvni fotky prezilo celou valku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam