• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Jedna s větších realizací, oprava hraniční zdi na suchou skladbu, nedaleko Volyňe.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANTONIN: Tak to tě fakt obdivuju. Dělal sem sezení cca 1,5x1,5 metru, divokou mozaiku z žulovejch odseků a trvalo mi to snad tři měsíce. Myslel sem, že z toho vyrostu. Poradna, měl sem čas jen po práci a 9 víkendech a ani to ne zdaleka vždycky, ale stejně.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Jedna s menších realizací. Dlazba s odseků Hlinské žuly.

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ALENNAI: kde to je?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALENNAI: hm, to mi pripomina nadrz hracholusky - vymenu mostovky. jako bonus injektovali pilire z licoveho zdiva a zakladky. pri zkouskach se voda ztracela, takze injektaz je k hovnu a jako bonus skoncilo prvorepublikovy licovy zdivo z poledovyho granitu ochcany snurami iinjektazni smesi. tldr, 30m pilire vypadaj stejne jako tahle zidka
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ALENNAI: matlali to tam desnym zpusobem, koukala jsem na ne skoro kazdy den:-(
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Odložím si "povedený" kousek u nás v Holešovicích.
    Zídka byla ve špatným stavu. Krycí desky byli sem tam maličko dolomený, ale kontinuální.
    Osobně jsem dlouho neviděla víc vykvetlou zeď. Totalně doťapaný technologický postup. Fakt mě to mrzí, protože hezkejch cihlovejch zídek a plotů strašně ubývá.

    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    SITH: btw. pro hledání reálných lokací z anime jsou celé weby, např. https://www.animepilgrimage.com/, pro Suzume konkrétně https://www.animepilgrimage.com/Locations/suzume
    SITH
    SITH --- ---
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Screenshot-20240521-002236-Facebook
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JONEZ1: typek vubec nestarne... konec ot hlaseni.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ESTEN: Ono taky hrozně záleží na tom co je to za dřevo - já mám nějakou levnou borovici nebo sibiřský modřín, když tam máš teak nebo jinou exotiku, tak to bude taky vypadat jinak, i bez ošetřování.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MICHELLEDANIELS: barvu maji svetle hnedosedou, nic na tom neroste, neklouze ani mokry. Ale netusim cim to bylo puvodne napusteny a vubec osetreny. Rek bych, ze po dvaceti letech to stejne uz moc roli nehraje
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ESTEN: ono to takhle vyleze, az z toho sundas tu mecho-řasu, co to hezky zabaví do cerna. (nam to mokre dost klouzalo)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    THIOPENTAL: nasi maj tohle pod pergolou uz dvacet let, nikdo to vapkou nemyje ani nicim nenatira a vypada to porad dobre. Prvnich pet let to bylo i nezastreseny.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOPRETKA: ja ti to vezmu aspon tou vapkou, to bavi me. A cely den tu smutně koukam na tu odrbanou jen vapkou, bez nateru.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    VOJTAM: já nemít rodinu, tak to taky stihnu..)) hele né moc, asi 5x3m.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    VOJTAM: Jen pro info, jedno prkno natírám cca 3minuty, takže to není zase tak na dlouho, to co je na fotce trvalo cca 1,5 - 2 hodiny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam