• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SINEAD: pointu srovnani tech dvou fotografii jsem pochopil okamzite, ale pointu toho, co chces sdelit, jsem nepochopil ani napotreti. Asi jsem mel uz po prvnim precteni radsi udelat celem vzad🤷‍♂️
    ULO
    ULO --- ---
    SINEAD: tak i na te nové fotce je kanál místo několika proudové silnice, je pravda, že timhle směrem to moc hezké není, ale taky tam nikdo nechodi, všichni, kdo jsou do města, jdou po tom mostě nebo tím nakupákem vzadu na tvé fotce, tam není tam kam jít. Z jedné strany kanálu je silnice tuším slepá, z druhé je průjezdná, ale není to veletah. Park podél kanálu je skvělý. Opravdu je to báječný.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    ALARIK: Tuhle fotku uz jsem videla hodnekrat, akorat je takova...no rekneme ze ta verze 2022 je tak hezky naschval usekla, aby to vypadalo. V te verzi ze 70 je to naopak naschval zabrane cele....kdyz bys ted stal presne na tom miste, odkud je to focene a udelal celem vzad, uvidis toto:

    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Utrecht, Holandsko

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DRAGON: jako ma to určitě sve vyhody, ale je možné, že bych raději po součtu nákladů živila Vemolovo auto, než jednu takovou paní.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICHELLEDANIELS: zase je ale fakt, že pokud je potká Vémola ve svém obřím es ú vé Mercedes Gé, tak i kdyby je porazil, mají airbag, pravděpodobně budou ok i po nárazu, bezpečnost především!
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    XNOELX: asi jedl hodně toho sýru :D
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ASNEK: vy jste fakt mimoni... nebo mate nutkavou potrebu vyvolávat konflik. Kazdopadne ani s jedním nesouzním, tak tuhle OT debatu bezdovolení opustím.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Nevím, jestli jsem z týhle konverzace víc nadrženej, nebo mám hlad.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    MICHELLEDANIELS: takze kazda babicka co ti da vzdy o knedlik vic je vlastne vnucata tyrajuca domina....
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ma smulu protoze.. coze?
    to je retoricka otazka, nechci odpoved.
    mrazak.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: to mas lehvlce smulu. Protoze u dominance a týrání je vždy tenka hranice. Jidlo může byt zavislost a neni těžké si nekoho podmanit k závislosti. Jedna vec je, pokud to někdo dela, protože ho vzrusuji plné tvary a druha vec je pokud to nekdo dela, protože si vyloženě jen dominuje bez ohledu na zdraví krmeneho.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MICHELLEDANIELS: na tom vůbec nezáleží, co přijde tobě.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SWATKA: spis mi to prijde jako forma narcismu. Fyzicky degradovat partnera do odpudivich dispozic.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Vykrmování partnera je forma BDSM. Tzn. Znemožňuje normální fungování tzn. Taková tuková bondage
    MEI
    MEI --- ---
    Jeden díl Simrani se věnoval mužům, kteří pro svou potechu vykrmuji ženy. Pravé jsem si na nej vzpomnela.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MART1NKA: to je stejne peklo...
    "pane doktore, picha mě u kotníku"
    "to nic, to je jen slepé střevo"
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: to je vyvin, neco jako maj pokemoni ty 3 stadia, treba motyl-netopyr-upir apod:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam