• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    MORIARTY: Já tu chybu, podívat se na top seriály z dětství, udělal. A zrovna Step by Step mi přišel skvělej i po 30 letech. Jen teda doporučuju původní znění, to mi přišlo ještě lepší. Naopak MacGyver mě anglicky strašně štval.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Radši se na ten seriál nebudu koukat, asi už nebude tak dobrej, jak se nám zdál v dětství. Ale Koudy tam byl nejlepší, vždycky někam přišel, řekl nějakou hroznou blbost, zasmál se tomu a myslel si, jak je dobrej. Někoho mi tím připomíná :).
    ENDER
    ENDER --- ---
    OMNIHASH: Vypada to, ze jsi se vydal ve stopach oblibeneho serialu a prineslo ti to jen zmar a smutek!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    V3S: Krok za Krokem se odehrává v Port Washingtonu ve Wisconsinu, kde není nic než krávy, a proto narvali sejra všude. Ten klobouk nosej na fotbal. A největší šmé je, že ten zábavní park je o 500 km vedle v úplně jiným státu a na jiným jezeru!

    Cheesehead - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Cheesehead
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    V3S: naše děti ten seriál milují, takže se občas přidám :)). Jo Kouďák byl skvělej.
    V3S
    V3S --- ---
    XNOELX: DELVIT: evidentne ten syr je nejak zasadni, ale bohuzel si nepamatuju proc ... kazdopadne koudak sasha mitchell byl v kroku za krokem skvelej (aspon tak si ho pamatuju a nebudu si to kazit tim, ze to budu zkouset ozivit;) ... na 56 vypada skvele

    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Koupil jsem na bazaru insert. V krabici to asi není naskládaný přesně, ale mám na dně ještě figurky. Pásne to dobře.



    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    DELIRIUM: Awwwwntonio Bawwwwnderas 🥹
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    SITH: vychazi to z clanku na RTL.nl asi taky dada. Lepsi zdroj je sith.sk co?
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    GECKO: Je to v Hostivaři: https://maps.app.goo.gl/scojiyNHTErV4Rb1A

    Velmi zajímavý je i pohled z boku kd seje vidět jak je ta zeď vypouklá a postavená..tak nějak od oka:)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    GECKO: Ano, jede se tu týden v Lídlu. Prostě retro příspěvky pouze tento týden.
    GECKO
    GECKO --- ---
    BOYLER: Mám za to, že tohle tu už před časem proběhlo i s lokalitou a v katastru to zakreslený není....
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WARSHEEK: ale tak omítky se nenajíš
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    ARAON: To je tuzemská klasika. My nejdřív umístíme lednici, tu naplníme a kolem ní stavíme barák. Mbohdy se na omítku nadostane.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    CHA1NDLER: Já osobně myslím, že jsme ve shodě - jenom záleží koho optikou se na to díváme.

    Optikou někoho kdo chce mít dobíjecích stanic jako benzínových asi ne. Optikou distributora el. energie ano, protože ten se chová tržně.

    Poznámka na konec
    Je dobré si uvědomit, že infrastrukturní věci trvají roky rokoucí a podle toho se zařídit. Stačí se podívat na dálnice u nás.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BOYLER: Ty naděláš.. tak udělali konečně izolaci, no..
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORD_DE_SEIS: Podle stavu těch dřevěných částí bych hádal, že tahle “rekonstrukce”, proběhla už hodně dávno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam