• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDWarhammer 40.000 - Dark Heresy & Rogue Trader
    CRINOS
    CRINOS --- ---
    TRAGED: Hlasim se do služby! :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    TRAGED: Dh? Co radsi rt? Hrat za gestapo me nejak nelaka...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    OK. "Oficialne" tedy vyhlasuju "gathering of the pack" pro WHM40L:DH. Kdyz nas bude aspon 5, tak bych zacal hrat. Kdo bude mastrovat se dohodnem pak :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    No... já bych si právě právě docela zahrál... Na masterování se tedy taky moc necítím, Nejsem imho dost silný v kolenou pokud jde o fluff....
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Chtelo by se hrat, ale nechce se mi mastrovat :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Je to tu definitvně mrtvé, nebo se někde hraje?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    CLAVEN: No, je to uplne stejna demence jako Reaction rolls v D&D 8) Ale jasne, dam vedet az to prectu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: ok, špatně napsáno - je to tam.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: neviem, Exaltov som nikdy v živote nehral ani som nečítal pravidlá.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: něco takového je i v exaltech, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    daj vedieť, či to je hrateľné... chcel som to kupovať, ale úvodné dobrodružstvo na stránkach FFG ma spoľahlivo odradilo.

    presviedčanie NPC prostredníctvom posúvania counteru po Persuasion tracku a podobné zaujímavosti - to mi naozaj pripadá ako čistá demencia.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    WHFRP 3rd ed prave dorazil. Obrovska trikilova krabice, spousta karticek, kostek, cutoutu... chtel by si nekdo zahrat?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BE_BE: to je opatrný odhad, spíš bych tak 4-5 přitlačil


    REDGUY: smutná pravda.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    BE_BE: No, nerad bych aby to vypadalo ze nejak mavam plnou srajtofli jak Paroubek, ale na to jak dobre to vypada mi 7k prijde jako velmi prijatelna cena. Obzvlast s ohledem na to, ze muj sice hezkej, ale velmi standardni mniskej habit blahe pameti stal iirc kolem 2k a ted jsem dal za prachobycejny dziny z OP Prostejov 1.3k.
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    REDGUY: děláš si srandu? Tak sedm tisíc, dle mého odhadu.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    BE_BE: Pokud to myslis jako na penize, tak je to doma delany a rekl bych ze zas tak extra drahy to nebylo. Spousta prace, ale cena materialu snesitelna. Ovsem pokud to myslis jako ze na to ma postavu, tak jo, to mas pravdu 8)
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    REDGUY: no jo, když si to může dovolit.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Nezkousel. Cekam az vyjde nova edice WHFRP ktera me laka podstatne vic (vyrazne inovativnejsi).
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    Bezvaaa! x)
    Už jste někdo zkoušeli hrát? Nepotkal jste někdo pravidla... zkonvertovaná do snáze transferovatelné formy (rozuměj, v PDFku, kdo by těm vydřiduchům a lupičům z Games Workshop chtěl platit, že jo...)? Nějaké postřehy a zkušenosti s hraním?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam