• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDWarhammer 40.000 - Dark Heresy & Rogue Trader
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    BE_BE: Což platí o všech spektrech univerza. Pokud bude tvůj nadřízený inkvizitor radical, imho není problém.
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    REDGUY: Garda může bejt dost boží. Hrála jsem to dvakrát a bylo to dost hluboký. Ono hrozně zálaží na GM, ale fakt to jde hrát jako skoro úplně normální lidi. Dokonce jsme měli 14denní LARP W40K a gardisti rozhodně nebyli ani ploché charaktery, ani fanatici, ani všichni stejní. :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    REDGUY: Tak Kabinet i Genesis padá, Dejvická čajovna má zvláštní místnost.

    Imho se i WH40k dá celkem hrát i v případě DH a Only war, jen to je trochu "Cliffhanger" styl.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Fantasy Flight Games [News] - Only War Beta: Week Seven
    http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3490
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Only War bylo v open bete bete, uz se ale neda stahnout.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Only war nemám pravidla... nemá někdo .pdf?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    BE_BE: No, vim o tom v podstate kulovy, ale Imperialni Garda mi prijde jako zoufale spatny tema pro RPG. Mj. po tom, co jsem si precetl ze kdyz je nekde tak zle, ze musej nasadit Grey Knights, tak posleze nevahaj utratit cely regimenty IG jen proto, aby zachovali tajemstvi 8)

    Obecne, muj problem s W40k je v tom, ze tam proste vetsinou nevidim prostor pro cokoliv jineho nez fanatismus (DH, DW) a/nebo absolutni poslusnost (OW) s tim ze kdyz se od toho odchylis, tak jediny setting respektujici reseni je ze po tobe pujdou tvy bejvali kamaradi a rychle umres. Coz mi neprijde moc zabavny pro RPG. Cili mi jako nejak zajimavej prijde jen ten RT.

    Co se mista tyce, jsem zasadne proti cemukoliv verejnemu, pokud by tam nebyla soukroma mistnost.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Tak to jo. Ne, že by si pomohl zkratkou ("elektrizace železnic"?), ale já jsem alergik taky (slabší).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Kocky jsou EZ, jsem alergik.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Ale v Genesis bývala kočka... :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Kočky jsem nepochopil, ale beru v úvahu :)

    Za mne by bylo nejlepší pondělí, úterý nebo čtvrtek (víkendy mám divoké, ale pokud bychom se občas na některý domluvily nebyl bych proti - tedy přinejlepším nejbližších 5 měsíců (mám drahou polovičku v zahraničí)). Samozřejmě večerní hodiny (mimo ten případný občasný víkend).

    Kde, kde... u mne je to pro pět lidí dost malé, ale jako nouzovka by to šlo, nicméně je to dost daleko.... (Nádraží Veleslavín). Jinak by asi bylo lepší, pokud by se někdo obětoval, najít něco dostatečně klidného se slušnou otvírací dobou není úplně easy (čajovna Genesis, dejvická vinárna Kabinet,... nwm)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BE_BE: Na betatest RPG by to chtelo v grupe nejakeho chronickehu munchkina exploitera, ( LORD_SHAPER NPKC. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Prechod k fazy dve:

    Kdy a kde? Cili, ktery den v tydnu a nekde kde nejsou kocky.
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    co takhle zkusit Only War?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REDGUY: RT nemam, ale jinak jsem pro.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    ok, 5, víc jek dobru .)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: i já se hláším :)
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    OK, Tak já to beru. Upozorňuji, že vzhledem k tomu, že jsou jednotlivá RPG kompatibilní, je to spíš o tom, jakou bodovou laťku nasadíme na tvorbu postav a o čem by to mělo být", než striktní volba jednoho systému.

    Jinak samozřejmě se hlásím ;) Preferenci RT/DH nemám, jen na Deathwatch se moc netvářím a BC imho taky není to pravé ořechové.
    CRINOS
    CRINOS --- ---
    TRAGED: Hlasim se do služby! :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    TRAGED: Dh? Co radsi rt? Hrat za gestapo me nejak nelaka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam