• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDWarhammer 40.000 - Dark Heresy & Rogue Trader
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Popř. jinak. Molhi bycho, se sejít příští úterý a zkusit se domluvit co, kde, kdo a který z dnů úterý/čtvrtek. Přičemž by se mohla přijít podívat i Be_Be a rozhodnout se... hm?
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Poslat nás do hajzlu můžeš vždycky, ne? Navrhoval bych se sejít (k čemuž se ty volné dny celkem hodí) a hádkou ujednat pravidla a kdo bude masterovat.
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: když já pořád nevím, kdo by masteroval, a tudíž ještě pořád nevím, jestli chci hrát.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    BE_BE: A hodit nějaký den (resp. úterý/čtvrtek) by nešlo? :( Ono to půjde i prakticky ;)
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    Jááá nevim. já teoreticky můžu kdykoliv, ale prakticky nikdy nevim.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    Tak to vypadá, že Be_Be na nás kašle...
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    BE_BE: Nejdřív bych se takticky dohodl, kdy bychom se mohli scházet. Pak co budeme hrát a tohle bych nechal naposled :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BE_BE: viz TRAGED :)
    BE_BE
    BE_BE --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: moment, a kdo by to masteroval?
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KID_MCHUTT: No, tak ještě Be_Be :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---

    Který den mohu hrát?

    27 hlasy od 7 respondentů

      ALTAR_OF_FILTH
      ALTAR_OF_FILTH --- ---
      Neříkejte, že jsem to tu resuscitoval jen kvůli tomu krátkému rigor mortis. Nepřestávám doufat, že se hrát opravdu bude...
      KID_MCHUTT
      KID_MCHUTT --- ---
      četl jsem, obávám se, všechno a musím dát za pravdu BE_BE.
      ALTAR_OF_FILTH
      ALTAR_OF_FILTH --- ---
      Ok. Takže neudělá někdo anketu na to, kdy bychom se mohli scházet?
      BE_BE
      BE_BE --- ---
      REDGUY: First&Only je podle mě dost přímočará nuda. Kvalitně napsaná po jazykové stránce, to jistě, ale opravdu jednostranná. Přečti si Caina. :)
      REDGUY
      REDGUY --- ---
      BE_BE: Ale jo, u gardistu nerikam ze jsou fantaci, akorat mam pocit, ze kdyz delaji neco zajimavyho (tj. bojujou) tak to delaji zpusobem kterej je vhodnejsi pro tabletop miniature hru nez pro rpg, protoze jim proste komisar rekne "nabehnete proti tamhlete tem xenos" a oni nabehnout a umrou. Aspon takovej pocit jsem ziskal ze cteni First & Only.
      ALTAR_OF_FILTH
      ALTAR_OF_FILTH --- ---
      BE_BE: Což platí o všech spektrech univerza. Pokud bude tvůj nadřízený inkvizitor radical, imho není problém.
      BE_BE
      BE_BE --- ---
      REDGUY: Garda může bejt dost boží. Hrála jsem to dvakrát a bylo to dost hluboký. Ono hrozně zálaží na GM, ale fakt to jde hrát jako skoro úplně normální lidi. Dokonce jsme měli 14denní LARP W40K a gardisti rozhodně nebyli ani ploché charaktery, ani fanatici, ani všichni stejní. :)
      ALTAR_OF_FILTH
      ALTAR_OF_FILTH --- ---
      REDGUY: Tak Kabinet i Genesis padá, Dejvická čajovna má zvláštní místnost.

      Imho se i WH40k dá celkem hrát i v případě DH a Only war, jen to je trochu "Cliffhanger" styl.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam