• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARBARDUCHAkeramika
    GASET88
    GASET88 --- ---

    29cm
    GASET88
    GASET88 --- ---

    49cm
    GASET88
    GASET88 --- ---

    stara vec:samot jen prezah
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    ja muzu obcas nekomu neco vypalit kdyby potreboval :)
    RAEL
    RAEL --- ---
    GASET88: Díky a díky :) Nacpala jsem na svůj web zbytek keramiky. Zatím jen figurky. Ještě chybí drak a trpaslík. Jinak je tam všechno. Nádobí nestojí za ukazování :)

    Tak to prosím ukaž až budeš mít vypáleno. Nabídla bych ti pec na dřevo, ale nejsem jejím pánem, tak nevím... Kdyžtak pošta. Zkusila bych se optat.
    GASET88
    GASET88 --- ---
    RAEL:moc pekna zalezitost
    GASET88
    GASET88 --- ---
    RAEL: planovana uprava povrchu byla burel nebo oxid zeleza jen rozetrit houbou,ale je to uz dost dlouho takze asi nic momentalne su bez pece takze tomu davam cas treba to dopadne uplne jinak.jinak dik
    RAEL
    RAEL --- ---
    Juch! těšim se.
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    ha dozrala mi šlemovka :)
    tet sem to vytahla s pece a vypada moc dobre. vyfotim a nahodim
    RAEL
    RAEL --- ---
    Já přijedu :)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    RAEL: aha :]
    si dotahni i neco ke me. tady nic tomu vetsinou nestane. moc nas tu nedela :]]
    RAEL
    RAEL --- ---
    PAPADA: Obličeje... Taky mám jeden doma, jenže hrozěn popraska a zdefotmoval se :(

    BARBARDUCHA: No...tomuhle chybí ucho.... Dlouho ležel v dílně, než jsme si ho vyzvedla po výpalu. Moje chyba. Nemám všechno poškozený. Já jim schválně čato ulomim ruce, protože mi nejdou ;)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    RAEL: rael jak to ze mas skoro vsechno poskozeny. se k tomu nechovaj pekne kdyz to cpou do pece ci co?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    RAEL: 1. to jen vypada, ze je to pred vypalem, je to davno po vypalu. Samotka, vyska 9 cm. "Oblicej" to je moje - ma uz spoustu velikosti a variaci (treba jeden vetsi: vyska 17 cm, sirka 21 cm. Ten je na chate, takze ho nevyfotim. Do pusy davame nekdy kus masa a nase kocka se ho snazi odtamtud vyndat :)) ). 2. kasicka, bila hlina. Na delku tak 13 cm.
    RAEL
    RAEL --- ---

    Anubis. Výpal v peci na dřevo cca 1300°C, neglazováno-pouze šlemovka na hlavě. Jemná točířská hlína.
    RAEL
    RAEL --- ---
    PAPADA: Super! :) Nějaké info? Ta nahoře vypadá, že je před výpalem. Velikost?
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    taky nahodim jeste neco vlastniho. problem je v tom, ze vetsina veci je rozdana, takze to nemuzu vycvaknout.

    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    RAEL: hazej hazej. taky je to treba skoro nic tu neni co se tyce vlastnich veci :]]
    HEHUHACHI
    HEHUHACHI --- ---
    BARBARDUCHA: díky moc, do tohodle oboru vůbec nevidim, tak mi to takhle odhadem uplně stačí.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Ach! Díky za tenhle klub! Už nikdo nebude muset mít kecy ve vlastní tvorbě na keramiku!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam