• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARBARDUCHAkeramika
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    AELIRENN: nebo origos barvy na porcelan a sklo ale to se musi zazihat asi pri 700stupnu
    RAEL
    RAEL --- ---
    AELIRENN: Prodávají se ve výtvarných potřebách barvy na glazuru/na porcelán. Namaluješ a pak vypálíš v troubě asi na 200 na půl hodinky, nebo tak nějak. Žádné velké složitosti.

    MRWN: Supr. Artefakt vypadá velmi obličejovitě.
    MRWN
    MRWN --- ---
    -jeste par fotek: posledni hlava + takovy maly abstraktni artefakt


    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    Mam takovej priblbej dotaz
    Pokud mam keramickej hrnek z obchodu, ktery uz ma glazuru, muzu na nej dostat nejak rucne malovanej obrazek (treba znova glazura nebo neco na ten zpusob..)??
    RAEL
    RAEL --- ---
    MRWN: Paráda, mám ráda tvůj styl. To nasazení na krk je skvěle vyřešený.
    MRWN
    MRWN --- ---
    zatim posleni vec -jeste cerstva - vcera :)




    MADARLXR
    MADARLXR --- ---
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    ja odebiram hlinu od typka s lodenic ma tam i vyrobnu, takze v okoli jiste. kdybys potreboval pruser tak i amerika , ale to zavani pokutou
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    prosimvas, kde si zadarmo v okoli prahy nadloubat nejakej jil? v jilovem u prahy? ;) potrebuju si s tim vymazat ohniste k vyhni kovarsky...cili zadna extra trida, ale obycejny zluty trochu mastny mazlavy blato...
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    RAEL:
    super....byldim skoro vedle:)))...spíš už nebydlim
    RAEL
    RAEL --- ---
    DADULKA: Na praze 6 skoro na kulaťáku je dílna. V přízemí vedle kavárny Alibi... Nemůžu si vzpomenou jak se to tam jmenuje... Dejvická dílna nebo něco takhle jednoduchýho.
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    YENNEFER:
    VANOCKA:
    supr....díky :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    DADULKA: vyhledej si domy deti a mladeze tam, kde by se ti to libilo, vetsinou delaji i kurzy pro dospele a byva to tam fajn, kamoska taky chodila do karlina a taky spokojena...
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    DADULKA: mě tak ještě napadlo Karlínské spektrum chodila tam kamarádka a moc si to chválila http://www.ddmpraha.cz/index.php?typ_menu=6&id_menu=1&pobocka_=280
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    YENNEFER:
    oki :-)
    P6 by šla...ale tak Dejvice...protože tam bydlí rodiče...ale BH už je fakt dálka...když budu jezdit z práce...
    dobrá by byla P4 nejlépe okolí Lhotky nebo Budějovický...Háje apod určitě ne
    a jako třetí možnost centrum....ale to bude asi drahý....to sem našla na netu a sou to pálky...
    radši bych něco komornějšího :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    DADULKA: mozna by to chtelo upresnit, kde v praze by sis to predstavovala :-) ja chodila do dilny na praze 11 :-)
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    VANOCKA:
    kdyby google pomoh...neptala bych se ;-)

    RIVEEK:
    ok...díky....ale zrovna bílá hora je pro mě dost daleko...:(
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    DADULKA: já chodil na Keramiku do DDM na Bílé Hoře k paní Brožové (strašně sympatická a hodná paní, kurzy byly hodně o volné práci se super supportem, každý si dělal co chtěl, co ho bavilo, vzájemné konzultace a legrace) - podle jejich stránek by měli mít plně obsazeno, ale za zeptání IMHO nic nedáš, většinou vždycky nějaké to místečko navíc bývalo...
    http://www.ddmp6.cz/krouzky/zobraz/343
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    DADULKA: co třeba zkusit google a řídit se podle počtu absolventu zaplnění a zájmu lidí a výbavy dílny ???
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    ahoj...:-)
    předpokládám že nejsem první kdo se ptá...ale filtr zklamal
    můžete mi někdo doporučit kurz v Praze...
    díky za každou radu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam