• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARBARDUCHAkeramika
    RAEL
    RAEL --- ---
    YENNEFER: Díky, jsme na ni patřičně hrdá :) a přitom taková náhoda uplná.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    RAEL: ta posledni je nej :-)
    RAEL
    RAEL --- ---
    BARBARDUCHA: Díky :)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    ty jo rael nádhera :)
    RAEL
    RAEL --- ---
    Si dovolím zas něco z polovlastní zahrádky. Na tu poslední jsem docela hrdá i když veškerou tu zajímavou práci udělala glazura a pec.. http://rael.cz/keramika/97/jidelni-misky
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    ahoj, chci se zeptat pro jednu známou, nevíte jesi existuje v Pze nějakej kurz keramiky, kde by si lidi volně mohli dělat co chtěj a nebylo to nějak moc strukturovaný?
    TSOH
    TSOH --- ---
    VANOCKA: výborný to každopádně je.... nejlepší info je jidlo z taginu :) - tak si udelej vejlet do Maroka a nebo si najdi recepty a info pres google treba... jinak znama dela keramiku a patrne bude schopna to udelat.... se za cas ozvi do pošty a dam vedet co a jak...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    Chtěl bych si udělat domácí hrnčířskej kruh, nemáte náhodou nějakej DIY návod?? Resp. nevíte o někom kdo by se podobnýho kruhu chtěl levně zbavit??
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    TSOH: tak to je hodně hustý :) a určitě dobrý :) nevíš kde bych o tom sehnala více informací ??
    TSOH
    TSOH --- ---
    VANOCKA: na vaření... potraviny se v tom pečou a dusí zároveň... fakt výborný... v Maroku to bylo za par korun a zde v cz je to predražené a přezdobené...
    spis jsem myslel zda by to nekdo kdo ma kruh treba nevyrobil...
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    TSOH: mohu se zeptat na co to je ??
    TSOH
    TSOH --- ---
    nemá někdo typ kde se dá sehnat tagine ? za rozumnou castku...

    RAEL
    RAEL --- ---
    CHRONOS: Díky :)
    CHRONOS
    CHRONOS --- ---
    RAEL: nádhera
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    KAAKA: neporadim ti obchudek ale školu kde ti vše uděláme a v podstatě ano jsme takové chráněné dílny :) http://www.spsaklara.cz/
    RAEL
    RAEL --- ---
    JESTERKA_NA_ZDI: Hmmm to zní poeticky :) díky.
    Ona přes ten kovový efekt není vidět glazura pod ním, na kterou jsme zvědavá.
    JESTERKA_NA_ZDI
    JESTERKA_NA_ZDI --- ---
    RAEL: mi teda podle těch fotek přijde, že tam ten kovový efekt perfektně sedne - je to jak odrazy stromů na hladině, lesknoucí se a mihotavé :) je krásná
    KAAKA
    KAAKA --- ---
    poradite mi nejaky obchudek v praze, kde bych poridila aromalampy a cajove servisy? treba z chranene dilny, nebo jakakoli malovyroba ...
    LEANKA
    LEANKA --- ---
    nevíte někdo kde se pořádají raku kurzy?
    RAEL
    RAEL --- ---
    Počin z právě minulého víkendu. Výsledek kuzru Raku.
    http://rael.cz/keramika/85/zeme-ze-me

    Jen pořád přemýšlím, že z ní sedřu tu "kovovou" oxidační vrstvu abych se dostala na opravdové barvy glazury. Ale ještě nevím jaký k tomu zaujmout postoj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam