• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    potrebuju rychle sehnat tricko s necim jakoze spojena hudba a strom.

    design neco jako tohle (coz je ale vyprodane)
    http://cache.spreadshirt.net/users/563000/562298/articleFamilies/82/1082_male_large.jpg

    nenapada vas neco? levnej shipping do UK samozrejme. chtela sem objednat neco na design by humans nebo threadless ale bud sem blba, nebo tam bylo desne drahy postovny na jeden kousek
    VAN
    VAN --- ---
    Dobrý den,
    mohli byste mi doporučit mladá architektonická studia u nás i ve světě, kteří se zabývají designem interiérů, stěn, potahů, apod.?
    Děkuji moc
    VL
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja bych se s jednim taky pridala..
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Planuju dalsi objednavku trik Design By Humans. Myslim, ze je tam ted dost z ceho vybirat takze pokud se chces k objednavce pripojit, mrkni na jejich web a posli co ti padlo do oka. Nezapomen napsat jakou velikost a pohlavi :D

    Cena jednoho trika bude 500,- a platbu prosim predem na ucet c. 3205144001 / 5500 a do poznamky vase ID nebo jine poznavaci znameni.

    Cas je na to do patku, pak bych to chtel sesumirovat a objednavku odeslat.
    Tak vybirejte, jsou tam ted povedeny kousky !

    Cool T Shirt Designs, Graphic Tees For Men And Women - DesignByHümans
    http://www.designbyhumans.com
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    DUKED: ehm.. tak to pardon za mou neznalost, stydím se
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: tak to dph plati pro zeme mimo EU, cili je jasne, ze jsi nic neplatila...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    DUKED: ze Španělska, jestli to nebylo taky kvůli DHL ..
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    doporucuju si rict nakymu kamosovi, co bydli v jine zemi EU a obcas jede do CR a objednavat k nemu. Pak neplatis nic
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: odkud? Od te doby co se podminky zmenily, platim pokazde, stejne tak vsichni z meho okoli, tech baliku nebylo uplne malo. Mozna sem tam neco utece, ale spis to bude vyjimka
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    DUKED: já si teď objednávala boty za mnohem více, žádné dph, takže asi opravdu náhoda
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: neplatis clo, ale dph za vse, co prevysuje hodnotu 22€
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    omlouvám se za svou nevědomost, ale clo člověk schytá automaticky, nebo to jen někdo náhodně vytáhne a zpoplatní, tzn. je i šance bez cla?
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: neni no, proto jsem s objednavanim skoncil
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    DUKED: no to není zrovna málo.. díky za info
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: objednal jsem 3 tricka a prislo to na 460kc
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    DUKED: právě že jsem měla vždy obdobné zkušenosti, max. do dvou týdnů doma, tak mne to vylekalo - a jak to bylo se clem - jakou částku Ti dali?
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: jo, nedavno, za 5 dni to bylo v praze, pak se to zaseklo kvuli dph v praze, ale nic strasneho
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    objednával jste někdo teď někdy? trochu mne vyděsil termín dodání 6-8 týdnů
    TUILE
    TUILE --- ---
    dela dbh jeste nejaky trika s potiskem az dozadu?
    to se mi na tech trickach dycky hodne libilo, ale jak je to na bocich uriznuty vypada to silene... (napr:
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/5040/ )

    tady to vypada, ze jeste neco na zadech je, ale nevim, jestli se tomu da verit a nebo sou to jenom stary fotky...
    Controlled chaos T-shirt by jsheldon from Design By Humans
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/women/8411/
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    hele neplánujete nedo neco objednávat?kdyby se tu rodila naka hromadná objednávka pred vánocemi, ráda se pridam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam