• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: jo, nedavno, za 5 dni to bylo v praze, pak se to zaseklo kvuli dph v praze, ale nic strasneho
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    objednával jste někdo teď někdy? trochu mne vyděsil termín dodání 6-8 týdnů
    TUILE
    TUILE --- ---
    dela dbh jeste nejaky trika s potiskem az dozadu?
    to se mi na tech trickach dycky hodne libilo, ale jak je to na bocich uriznuty vypada to silene... (napr:
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/5040/ )

    tady to vypada, ze jeste neco na zadech je, ale nevim, jestli se tomu da verit a nebo sou to jenom stary fotky...
    Controlled chaos T-shirt by jsheldon from Design By Humans
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/women/8411/
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    hele neplánujete nedo neco objednávat?kdyby se tu rodila naka hromadná objednávka pred vánocemi, ráda se pridam
    DUKED
    DUKED --- ---
    27.12 jsem objednal, 30.12 posilali a dneska mam tricka doma, parada. usps first class international
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    MAGGIE: aach jo. to si mě nepotěšila ...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    OFFINKAA: perfect tee - nosim normalne Lka, u techhle mam, pokud se nepletu, vsechny Mka, jsou trochu vetsi
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    MAGGIE: no od nich právě ještě nemám žádné, zajímá mě ten typ DBH Perfect Tee a vzhledem k tomu, že nemám metr, tak se ptám tady :-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    OFFINKAA: normalne nosis Mko od nich nebo Mko od jinych znacek? rozhodne mrkni na ty velikostni tabulky, protoze maji uz nekolik typu tricek, ktery se rozmerama celkem dost lisi
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    dotaz na velikost: chci si objednat a všechny, co se mi líbí jsou Lka, normálně nosím Mko, je to moc velký rozdíl, jsou trošku užší? nebo to vypadá jako noční košile? díky
    DUKED
    DUKED --- ---
    WDPGSL do 10. ledna
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    tyjo pul kila, to je nekolik tricek.... to nekdo asi blbe zvazil...?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, jeste bych mel dotaz.
    zasilka mi dosla s protokolem, protoze byla na celnici zjistena rozdilna hmotnost (asi o 0,5 kg nizsi) baliku oproti hmotnosti na poste v miste odeslani. ono se nic nedeje, protoze to co jsem objednal, to mam, jenom me zajima jestli se to uz nekomu stalo a proc tam ten ubytek je. diky.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    nevíte jestli se na DHB stránkách dá nějak sledovat, kdy je daný design reprintnut a že by mi třeba poslali email, že je znovu k mání? Hrozně dlouho chci jeden design, co už pak nezopakovali, teď ale koukám v komentářích, že zhruba před dvěma měsíci byl dotisk (taky to nesleduju furt, že) a zřejmě byl hned pryč bo co..
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    DUKED: no prave jsem chtel vedet, kdo mi ten balik preda do pazour a to je ta ceska posta. uz jsem to mezitim zjistil. kazdopadne diky.
    DUKED
    DUKED --- ---
    SQUZZA: je mozne, ze sem dotaz nepochopil spravne. ale pise, ze chce vedet, kdo dorucuje baliky z dbh [usa] na uzemi cr, to zajistuje usps a pak to prebira ceska posta, neni tak?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    DUKED: to je americka posta, ne?
    DUKED
    DUKED --- ---
    KEPASO: USPS
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, prosimvas, jaka spolecnost dorucuje baliky z DBH na uzemi cr? dekujii.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TQUNUZ, Dec 12th
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam