• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    TUILE
    TUILE --- ---
    mily ma doma jedno tmave modry (there is nowhere to hide) ja sem prala poprvy ve studeny vode v ruce a teda docela to pustilo. tak doufam, ze pri dalsim prani uz voda nebude tak modra.
    ROXY
    ROXY --- ---
    ta gramáž je pro mě asi největší problém, ale to člověk z obrázku opravdu nepozná:-( já tak nemám ráda ty slaboučký trika co přes ně neni div vidět, normálně bych to nekoupila:-( takhle to asi holt ještě risknu... parádní na dbh je dýlka těch trik, takže až bude někdo objednávat se připojim a uvidíme co z toho zas vzejde...
    THERESA
    THERESA --- ---
    přidávám se k objednávce +
    DUKED
    DUKED --- ---
    ja mam zatim tyto dve :





    po prvnim prani bez ujmy,prano naruby na 30.akorat na deanponym se objevila na svu mala dirka a spustilo se oko
    v baliku jsme meli 8 tricek,clo a dph byly asi 1000 kc


    SARKALINA: zrovna zelvu jsem si chtel koupit:(
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    ELIS: do objednavky bych asi taky sla, uz me ty cesky obchody prestavaji bavit.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SARKALINA: Na pelichajici zelvu sem taky slysela stiznost.


    U tohohle se mi po prvnim vyprani mirne sepraly barvy, na jednom miste je to i jakoby odreny. Myslim, ze sem to prala naruby, ale na 40.

    Druhy tricko v pohode.

    Se divam, ze od myho nakupu tam pribylo plno designu, asi to risknu a dam dalsi objednavku:)
    MERCEDES
    MERCEDES --- ---
    ROXY: pred prvnim pranim jsme naruby prezehlila, jinak peru v ruce, taky se bojim o potisk
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ROXY: rozhodne to per naruby, na 30..
    z ceho mas ten potisk?
    ROXY
    ROXY --- ---
    no fajn.-) mám doma dvě, ale jen pár dní, ještě jsem se je neodvážila vzít na sebe, bojim se co udělá potisk, až se to vypere:-) vaše zkušenosti? (než budu uvažovat o připojení k případné další hromadné objednávce...)

    jinak hnědý fajn, u toho světlýho mi přišlo, že je ta bavlna ještě slabší, možná se mi to jen zdá...
    DREADLESS
    DREADLESS --- ---
    ja mam zatim jen jedno, a pral jsem ho taky jen jednou, takze nemuzu slouzit. a az na oci Birdmana je to standard potisk, oci jsou takovy glitter...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ja hned zacnu upozornenim, ze u tohohle trika pelichaj cerny chloupky, ktery tvorej korunu stromu a obrysy jednotlivejch potvor. pokud mate nekdo stejnou zkusenost, tak negativni reference klidne zacnu hazet na home
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Tyhle trika si zaslouzej vlastni room, nebot byly v bratrskym auditku tak trochu nechteny.
    Muzete tu resit vsechno, co s touhle firmou jakkoliv souvisi, tzn. predevsim:

    ° dohadovat se na hromadnejch objednavkach
    ° sdilet svy pozitivni i negativni zkusenosti se zakoupenejma produktama, zakaznickym servisem, dodaci lhutou, apod.
    ° probirat bodovej system
    ° hazet vlastni fota nakoupenejch trik
    ° resit postovny a clo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam