• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    RADU
    RADU --- ---
    jinak se ségrou jich máme už hafo tak mě napadlo dát na nástěnku třeba seznam kdo co má a příp. reference na daný potisky( v případě něakýho zklamání, aby to varovalo ostatní a nemusel se tu každej ptát furt co ostatní na design "x"), což?:-)
    RADU
    RADU --- ---
    TECZKA: já taky nejsem z práglu ale pohybuju se tam a už sem ho viděla na dvou lidech a to se moc často mezi lidma v centru nepohybuju...ale bejt tebou kdyby se mi hodně líbilo tak taky do něj pudu:-)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    RADU: no to nijak prilis neresim, nikdy jsem ho na nikom nevidela a to mi staci.) im not from prague.
    RADU
    RADU --- ---
    TECZKA: tohle tu má hafo lidí...proto si ho neobjednávam.už si bohužel nepamatuju kdo..zeptej se v disuzi o trikách
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    TECZKA: jinak v breznovy objednavce bych si vzala dve trika, tentokrat na ne snad budou penize.)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    SQUZZA: bájo!
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TECZKA: mam ho objednany a melo by kazdou chvili prijit, kze pak mohu pomoci ;)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    sim, nemate nekdo todle triko?
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/924?category=womens&show_photo=2
    mam na nej dlouho spadeno, ale na ty holce se mi hrozne nelibi, tak bych chtela nejakou jinou fotku, jak vypada obleceny.)
    RADU
    RADU --- ---
    nám přišly trika třeba i za 3 dny což v porovnání s třeba YP je naprosto jinej servis:-)a eště sou levnější než ty jejich...
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    Přišly mi tyhle dvě, za týden byly doma:
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1367?category=womens
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/689?category=mens

    U toho pánskýho mě zklamala barva, vypadá už teď jako několikrát prané, dámský spokojenost. Materiál je u obou tenký, ale takových trik mám víc a nevadí mi to.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    QWITI: no jestli to chapu dobre, tak triko, ktery dostanes zadara, je to na obrazku..tj. jejich "firemni"
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    upozornuju, ze ma dneska DBH akci, ktera konci v sobotu v 8.00 naseho casu
    RADU
    RADU --- ---
    DOP: proto tam píšu "imho";-))DBH byli ok na počátku-měli takovej hravej design, což se PODLE MĚ (ať si tu zas někdo nemyslí, že to myslim absolutně) poslední dobou říct moc nedá...jinak skvělá reakce!...:-D
    SARKALINA: tak to jooo-já od tý doby co sem si koupila to jedno bílý se už do jinejch bojim jít - je to konkrétně design Tell you grandma nebo tak něco..tak si na to ostatní dejte bacha a promyslete než ho příp. koupíte..
    DOP
    DOP --- ---
    RADU: Rict o trickach z threadless, ze maji o 100% promakanejsi designy mi prijde asi tak na urovni tvrzeni, ze Britney Spears ma slozitejsi a posluchacsky narocnejsi hudbu nez Mozart ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RADU: fajn, dik za tip
    RADU: hele, ja ted mam jedno bily a oproti jinejm je podstatne silnejsi, az neprusvitny...takze ani ta bila se neda generalizovat

    ad threadless, mam od nich akorat jedno pansky...jak jsou na tom strihove damsky netusim...ale od DBH mi vyhovujou 100%
    RADU
    RADU --- ---
    ještě budu prudit-sem teď koukla na nástěnku že něaký trika nekupovat-pokud vám něco nedělá dobrotu (nám např. došlo triko děravý!!? nebo se nám oprala jedna barva po prvnim vyprání), nebojte a napište jim o tom-poslali nám dycky s omluvou to samý triko zcela zdarma, sou v tomhle dost diskrétní
    RADU
    RADU --- ---
    jo a eště jedna taková OT-poslední dobou mojí pozornost zaujmula spíš konkurence threadless a jejich nesčetný barevný kombinace, taktéž dlouhý trika a hlavně-o 100% promakanější designy (imho) za přijatelnější cenu...máte od nich někdo něco?zajmalo by mě porovnání s DBH naživo...
    RADU
    RADU --- ---
    jinak měřim 180cm a L je mi stejně jako vám-do půlky zadku čili na malý lidi asi trochu moc...
    RADU
    RADU --- ---
    TRYSKOMYS: jj bohužel...sem majitelkou už pěkný řádky trik a KAŽDÝ je mi naprosto jinak....je to až celkem pruda-jedno na tělo, druhý zas jak kdybych z něj vyrostla...eště že maj design supr jinak by mi to asi i vadilo...:-)jinak mam i jedno bílý a radim všem bílý nekupovat-jak je to tenkej matroš tak vypadá jako byste koupili od stánkařů nejlevnější pánský řídký triko a přešili ho do dámský verze...imho
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja mam 164 cm a to triko mi je dlouhy, tak asi k poulce zadku ale je to parada, da se zastrcit atd. mam mko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam