• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    SARKALINA: tak ciste jako podekovani za namahu ne :) mne by to prislo normalni, abych se revansovala
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BECKO: nc .-]

    ENTENTYKY: hezky definovano. prijmy mam odjinud, nepotrebuju (a nechci) vydelavat timhle zpusobem
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    BECKO: ;))

    SARKALINA: takze to proste delas jen jako dobrej skutek? notyjo :) myslim, ze by bylo slusny, kdybys za to dostavala aspon nakou provizi od tech kupujicich ...
    BECKO
    BECKO --- ---
    SARKALINA: máš ráda koprovku?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    taktiku jsem doposud mela takovou, ze jsem objednavala baliky po 4 ks doufajic, ze nebudou procleny. v posledni varce celnici proclili (urcili hodnotu dph, ktera se mela zaplatit) ze 7 baliku 6...coz uz je dost. propocitavala sem, jestli by se vyplatilo objednat vsechny trika naraz (cimz by se usetrilo na postovnym), ale zas by bylo na trika uvaleny i clo a muselo by se s celnikama vykomunikovat, ze se jedna o trika pro osobni potrebu.

    takze varianta mensich objednavek je porad nejschudnejsi, protoze sance, ze maly baliky nechytnou, nejaka porad je.

    klub sem zakladala proto, aby se tu dohadovaly hromadny objednavky a je mi jedno, jestli tak budete cinit mezi sebou, nebo jestli to pujde preze me.
    beru to tak, ze nektery lidi nemaj platebni kartu a je jim pohodlnejsi, dojet si pro triko do centra, nez vyrizovat papirovani kolem. takovejm rada pomuzu. zatim byla se vsema lidma slusna domluva a panuje tu vzajemna duvera.

    pokud mate nekdo dalsi dotazy, tak se klidne ptejte.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    sarkalina je vseobjimajici dobro
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ja prave taky ne - a fakt se divim
    protoze osobne uz si zadny cizi objednavky na triko neberu - je tady totiz ta neprijemna moznost, ze se to muze ztratit (sice nestava casto, ale obcas jo) a na to nemam nervy ;) zvlast pokud by to byly objednavky vtakovym mnozstvi
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GEISHA: ale pokud to sarkalina dela tak, ze objednava vic baliku po 5 (aby je nechytli celnici), jak jsem tady snad nekde cetla - tak to pak ztraci taky smysl, ne?
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    stíhám se ještě přidat k objednávce???
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    a to ze zaplatis dphacko na jakykoli mnozstvi, je vlastne uplne normalni, pac cokoli co sem doveze nakej dovozce, musi napadit dph, kery pak zaplati koncovej zakaznik
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    nojo.. lidi by měli informovat, co to vlastně platili.. DPH či CLO? jako clo je prej od 6000,-, tže, kdo platil něco navíc při menší částce, tak to asi bylo DPH.. tže asi jak píše squzza..
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    co sme se bavili, tak to co platis kdyz ti to odchytej celnici, zatim vzdy bylo dphacko
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    L_UKAS: To je bohapusta teoria, mala som objednavku za ca 100$, preclene.
    DIVA
    DIVA --- ---
    L_UKAS: to sou ňáké novinky nebo bohapustá teorie
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    ahoj všicí, nevim, jaký máte zkušenosti s těma hromadnejma objednávkama, ale já se v sobotu ptal jednoho známýho celníka (páč jsem si taky něco objednával z am) a ten mi povídal, že se clo údajně platí od 6000,-Kč.. nepřesahuje to už vaše objednávka?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    ENTENTYKY: já třeba nemám kartu na platby přes internet...a sem sarkalině fakt moocccccc vděčná...a má můj velký obdiv..a dík...

    ale taky sem nad tim šáry přemejšlela pročpak to pro všechny děláš?.-))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    mi to neda se nezeptat ;)

    v cem je vlastne vyhoda hromadny objednavky?
    - postovny se s poctem trik navysuje, takze na nem se vyrazne neusetri
    - cim vic trik, tim vetsi sance, ze to chytej celnici (pokud by si nekdo objednaval 1-3 ma to v cajku, ze to projde)

    .. mi prijde, ze teda akorat sarkalina s tim ma srani a praci navic, coz nechapu, proc to vlastne dela (ale nepopiram, ze ji to treba bavi, tak to je ten duvod ;)
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    GEISHA: kdyby sme do toho navezli este nekoho od nas, tak jedno triko zvladnu z pristi vyplaty.) tj koncem dubna klido.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    GEISHA: 2 ks v pohode. klidne ti je objednam.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    GEISHA: ja tim smerem i jezdim ze bych ti je mohla vzit, ale to je tak nepravidelny, ze ti vubec nemuzu rict urcite ze by to treba nelezelo tri tejdny nekde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam