• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: zadny slevy nemame, ziju v domneni, ze se clo plati az tehdy, kdyz balik presahne urcitou hodnotu..(6000,-Kc?)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: tak to je dobrý:) celý Čechy v dhb:)).. ale my při první objednávce, 9 trik, platili dph i clo.. no asi jsme to tehdy přesáhli i tak, u vás není díky těm slevám limit pro clo přesažen nebo?
    nicméně je to zlo, celníci pojeb...
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    60 tak to je slusnej naklad :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: jj, propocitavala jsem to a melo by to bejt nejvyhodnejsi. a to dokonce i za predpokladu, ze ti nejakej ten balik odchytej. protoze sem objednavala kolem 60 trik (!!!!), uchylila jsem se i k balikum po 11 a 12 ks, ktery dohcku neuniknou, ale jeste by se mely vyhnout clu..
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    BOO: jo maji na sobe moje eska a pupky pretekaj:)
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SARKALINA: Balíčky... takže objednáváte víckrát najednou pod 2000,- abyste neplatili clo? Vyplatí se to jo?
    Včera jsme si právě říkali, jestli jsme to tak neměli udělat(ač jsme to nějak nezkoušeli počítat), protože už na to čekáme měsíc, fakt děsný, celníci už ty trička asi nosej nebo co:))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Ja kvetnovy objednavky bohuzel organizovat nebudu, protoze mi byly zcizeny udaje na karte a musim pozadat o novou. Proces bude trvat pocitam mesic..Kdyztak se dohodnete spolu, dik za pochopeni.
    FRETKA
    FRETKA --- ---
    hello, chcela by som sa spytat, ci bude hromadna objednavka aj na maj (kveten),
    chcela by som totiz jedno moje najfavorizovanejsie tricko bad pet, ktore je konecne aj vo velkosti S!!!
    dakujem za info
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    SARKALINA: supr:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jj, baliky uz zacinaj chodit, z prvnich peti neproclili ANI JEDEN .)
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    uz se tesim az dorazi dubnova objednavka..! :)
    ROXY
    ROXY --- ---
    tyjo... tak jako z nových dvou triček mám radost, ale opět velikosti "co kus to originál", vzala jsem si zase Lka, hnědý ok, žlutý větší... njn...
    RADU
    RADU --- ---
    BOO: tjn taky sem pěkně čuměla tehdá!:-)rychlejší jak třeba YP tady po čechách...
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    ROXY: Tý ve po14 dnech jo? My furt nic kua..
    RADU
    RADU --- ---
    mě docházej i do tří dnů;-)ale abych to nezakřikla...
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    se nekdo má... :)
    ROXY
    ROXY --- ---
    tak mi prý už dorazily další trika dbh, objednávali sme 3 kusy a po 14 dnech jsou doma. platily se jen trika a poštovný, takže pohoda. celkem 77,40usd za dvě dámský a jedno pánský.
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    RADU: presne tak
    RADU
    RADU --- ---
    BOO: jinak už mě tu taky znaj:-))
    RADU
    RADU --- ---
    BOO: a seděj ti?já teda nevim ale sou to takový maloformátový pánský trika imho..bych nejradši sloučila jejich designy na trika DBH a byla by naprostá spokojenost z mý strany 8-)
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    SHEDLO: what to do ?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam