• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    tralalaaaa mam duhy
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    jj mela jsem to stesti to dnes squzze oznamit ze uz doslo :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ja a squzza mame taky duhy.super.
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    duhy jsou supr..dneska mi taky prisly:)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ZEGA: ej ty mas ty duhy..ty se mi strasne libi, taky je mam v merku, ale az se dockam dubnove obj. a konecne zjistim, jestli se v tech trikach citim... :)
    BECKO
    BECKO --- ---
    ZEGA: haha to jo .)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    posta te upozorni ;)
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    mam debilni dotaz ale jen se chci ujistit jestli nejsem uplne pomyleny...

    je to tak ze cekam na vyrozumeni od posty ? nebo od celniku ? nebo mi zadne vyrozumeni neprijde a ja se mam nekam chodit ptat ?

    omlouvam se za svoji prostotu, ale ja doted objednaval bud jen z eu a nebo s asie (ale s tim ze dph i clo platil prodejce uz pri odesilani)... nerad bych neco propasl :)
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    ZEGA: woow, mas to ale stesti... :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ZEGA: tyyjo supr tak to si to mela uplne rychly
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    rekla byvh ze to vyresi k plne spokojenosti pac amici sou na tohle fer
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    SARKALINA: no taky jsem zvedava jaky reseni mi navrhnou za ty spatne poslany...kazdopadne aspon se ukaze jak moc jsou fer:))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TRYSKOMYS: jj, doufam..a kdyz ne, tak chci minimalne prachy zejo .) spis je to takovy neprokazatelny no...ale tak budu spolihat na to, ze uz tam nejaky jmeno snad mam..
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    SARKALINA: vzhledem k velikosti objednavky by to snad nemel byt problem...snad ho poslou co?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    hele, tak dalsi baliky dorazily a chybej uz jenom dva. pristi tejden snad teda dojde konecne k predavkam dubnovejch trik.
    mimochodem, v tom dnesnim chybelo 1 triko, misto 12 jich poslali 11 .-[
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    kdyz uz to lezi na poste a je tam na tom tvy jmeno, tak ti to reknou, ptz predpoklad je, ze si pro to dojdes a nikomu jinymuy to nedaj. ale kdyz to nekde vazne, tak ti to jako adresatovi nebudou zjistovat...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ano ano taky sme vyhledavala balik kerej mi prisel na jinou postu a uplne oukej sem vse vyridila, ze mi ho i skovali az si pro nej pridu a nevratili, pac na ty adrese sem uz vubec nebydlela
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TSCHIKO: presne tak.navic jak po telefonu prokazes, ze je ten balik urcenej tobe ze jo..
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    jinak ptat se po balikach na poste je hloupost - kdyz jsem delala na recepci, xkrat jsem patrala po nejakejch zasilkach a i kdybyste znali cislo zasilky, tak vam to jako adresatovi ani nesmej rict - jen odesilateli...
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    QWITI: oni to puvodni nechteli zpatky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam