• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    SARKALINA: jj jak rika Noa ses uzasna ze se o nas tak hezky staras :)
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    SARKALINA: jasny, myslim, ze podle odezev i jinak jsou vsichni radi, ze do tolika kseftu vubec jdes...nepsala jsem to jen ohledne tvoji smuly. je logicky, ze cim mensi objednavka, tim mensi sance na problemy, at uz se clem nebo s dbh :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SARKALINA: hmmm, tak ja budu jeste cekat, a kdyz nedorazi, tak hold nedorazi...co se da delat
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    _AMBRA_: poppy nedorazilo, melo bejt v tom vcerejsim baliku .-/

    ANTIHERO: hromadnejch objednavek jsem se z tohohle duvodu taky bala, ale pri objednavani 66 trik proste na vyber moc neni...takze jsem si nechala poslat 8 malejch zasilek a 3 vetsi po 11-12 ks.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    naposledy jsme meli deset a v poho.. spis je toho na ne moc asi nebo co
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    moje nadseni nebere konce, reklamace byla vyrizena v rekordnim case 5 dni, z toho vikend + statni svatek. reklamovane triko poslano internationla first class, tedy asi proto. do vetsich objednavek ale nikdy nepujdu, myslim, ze balik nad 5 trik proste nezvladaji...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    presne jak pise PJETKA, jsme trpelivy a jsem radi hlavne za tvoji ochotu s vyrizovanim :)
    (a...muzu byt taky v klidu, nebo ne-e....:))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    PJETKA: bud v klidu, tvoje dorazily v poradku
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    SARKALINA: v pohodě Šáry, jsme trpěliví, hlavně to není tvoje chyba, můžeme být rádi, že si to zprodukovala a nám třeba trika dojdou :)
    raději se ale připravuju na možnost, že to moje nedorazí nebo bude pánský...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SARKALINA: kolik ks jeste nedorazilo?
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    je teda pravda, ze nejakej Taylor nam hned obratem po nasem emailu odpovedel, ze se o to postara a chybejici triko posle, ale tot otazka, jak dlouho zas budeme cekat..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    nehlede na to, ze lidi chudaci porad cekaj (a timto jim dekuju za trpelivost, ale vic udelat asi nemuzu)\

    LABARCHA: kolik ste jich objednavali?
    na home hodim do konce tejdne
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LABARCHA: tjn, na poste sem nechala 1300,- (clo+dph) a mam v ruce 5 trik? smesny.
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: ty jo...tam maj teda nekde peknou lamu... :// chapu, maj toho hodne, jsou lidi, ne stroje, ale to je uz trosku moc...
    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    tak nam vcera dorazily triga temer po 6 tydnech od objednani.... clo jsem platila 360kc, oznaceni gift na baliku nebylo, na objednavce a fakture to je.. tricka jsou v poradku, velikostne sedi supr :)

    Šari, az budes mit chvili, prosim na nastenku :)
    Laba http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1279?category=womens
    jeste mam tu zabku, ale ta uz tam myslim je :)
    Ekony http://www.designbyhumans.com/shop/detail/1371?category=mens
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/587?category=mens
    zelvicku mame oba :)
    RADYSEK
    RADYSEK --- ---
    SARKALINA: porad jsem vahal esli neco objednavat, ale tohle me presvedcilo uplne :-(
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    hm, no mne vcera prisel balik, mel obsahovat 11 trik, takze jsem zaplatila clo a DPHcko a po otevreni zjistila, ze trik je tam pouze 5.
    vyhlasila bych tu soutez o nejvetsi DBH voser. myslim, ze mam v kapse jasny prvni misto .)
    DUKED
    DUKED --- ---
    SQUZZA: presne tak
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    vratit poskozeny zbozi je pomerne bezna praxe, to, ze oni nepozadovali vraceni a nahradili je spis nadstandart
    takze bych se kuli tomu zas tolik nerozcilovala
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SARKALINA: nafotila jsem jim to a pridala do prilohy, takze to mohli klidne videt
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    TRYSKOMYS: faktj?!
    ja nevedela.... ;))

    ale jinak jako dobry, barva supr. rainbows mam pod zadek ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam