• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    PJETKA
    PJETKA --- ---
    SARKALINA: tak to je pěkný...a zásilka z dubna stále nekompletní?
    KUHL
    KUHL --- ---
    :-(
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    Ozval se mi Jason z DBH ohledne aktualni situace v CR...
    Udajne se narustajicim zpusobem mnozej problemy s celnikama, postou, vykradenejma zasilkama apod...a tudiz zvazujou, ze by Ceskou Republiku v pripade dalsich stiznosti vyskrtli ze zemi, kam dodavaj. Do mesice by meli prijit s novou shippping metodou, drazsi, ale trackovaci.
    Pokud se situace u nas nezlepsi, budou muset prijmout vyse zmineny opatreni.


    LABARCHA
    LABARCHA --- ---
    SARKALINA: oo, dikec!! :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Klido. Ale taktez budu potrebovat nekoho s uctem.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LABARCHA: hotovka
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    STEPHANIE:
    HUD1AI2:
    chcete hodit do zahlavi, ze shanite nakyho spoluobjednavatele?
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Ok, dekuji za rady. Takze ted uz jen aby probehla odjednavka :) At se trochu rozsiri tricko staj.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    STEPHANIE: M, merim 174, vazim 60.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    jo a jinak na prevody jednotek muzu doporucit toto: http://www.jednotky.cz/delka/
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    HUD1AI2: idealni bude, kdyz nahodis motiv, kterej ji chces koupit, a oslovis konkretniho cloveka, kterej dany triko uz ma...
    mrkni na nastenku
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    velikosti: mam nekolik tricek ve veĺikosti L a musim rict, ze co barva a co objednavka, to jiny rozmery.. naposledy nam prisly tricka, ktery oproti tem predchozim maji mnohem vetsi sirku, a pritom se taky jedna o L

    u panskych bych rekla, ze jsou +- v takove velikosti, na jakou jsme tady v CR zvykli - pritel je obr, potrebuje XXL a jejich XXL je presne na nej + krasne dlouhy oproti trickum v CR
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    No zatim mam dve trika, obe jsou ve stejny velikosti, ale pritom kdyz je dam na sebe, tak kazdy je jiny (a nemyslim potisky :) ).
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Muzete mi pls nekdo prozradit, jak fungujou u DBH velikosti? Mam od nich XL trika a jedno mi sedi spis jako Lko. Chtel bych nejaky pro kamosku, ale nevim, jakou si ma objednat velikost. Nosi Sko obcas Mko, tak co devcata poradite? Vyska tak nejak 175cm, stihla :) Diky za rady.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SQUZZA: jo nebo tak:)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    SHEDLO: zadnou!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    STEPHANIE: pres ty bily je videt skoro i podprda v telovy barve .=)))
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    je přes ně vidět podprda, člověk musí mít bílou:)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    no rekla bych, ze skoro je
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    STEPHANIE: v ruce se samozrejme prat nemusi - staci setrny program v pracce - ja napriklad peru vsechny DBH tricka v uplne studeny vode, protoze uz mam spatnou zkusenost, kdyz jsem je prala na 30, a jsou OK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam