• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: jj, do toho bych sla okamzite .)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    by me zajimalo, proc nektery potisky jsou jen v pansky verzi.. treba tohle je super, pritom v damskym neni :/

    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2544?category=mens
    RADU
    RADU --- ---
    kdyby někomu došlo nechtěně triko v L a chtěl jinou velikost a chtěl by to eL prodat nechť se mi ozve do pošty.-)je dost možný že odkoupim
    LULU
    LULU --- ---
    jsem za, ale asi bych se jich zeptala jestli teda jeste posilaj neco do cech :)
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    SARKALINA: oukej, dikes :) tak uvidime...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    TSCHIKO: ja mam od vcerejska novou, takze pokud vas nebude extra moc, muzem tomu dat pokus .)
    navic ten balik s tvym trikem jeste neni uplne doresenej a cekam, jestli poslou nahradu, nebo vratej penize..
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    LULU: tak jo, muzem objednat spolu, chci ci udelat radost za statnicovy prikori, ktery skonci v pondeli (at uz tak nebo tak) :) ale nemam embosku
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SARKALINA: ach tak
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    _AMBRA_: jj, samo ze vsimla, ustrihnuty jsou od prvopocatku a vyznam je jasnej - preci neprozradej, ktera pakistanska firma jim to sije za nakupku 1$ ze .)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jinak Sarko, jenom jedna takova mala vsetecna otazka, sem si vsiml, ze na trickach jsou ustrihnute cedulky...ne ze by mi to nejak vadilo, jen co to jako ma za vyznam? nevis? nevsimla sis?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jinak ja vsem dik za support a za spolehlivost!
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SHEDLO: .-]]
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    měli bysme udělat nějakej DBH sraz, kde jsme všichni v tričkách a poslat jim z toho foto, když je nás tolik- třeba by nám dali slevu na příště:)))
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jup jup, uz mam tez doma! diky Sarko
    LULU
    LULU --- ---
    TSCHIKO: bych mozna clovece taky jeste do nejakyho sla...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja si myslim ze cekani bylo jen jednorazova zalezitost, pac vse co sem objednaval ja prislo ok, to bylo asi tri tejdny po tom,co si tu vsichni stezovali
    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    beee beeee ja chci taky tricko :( ted nevim jestli si objednat znovu a podstoupit znovu to cekani a pak zjisteni, ze to zas neprislo :/
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ZEGA: mne zas ty rainbows poslali sice v emku, coz je spravne, jenze to emko ma rozmery elka ;)))

    ja na ne taky pecu ted...
    SUNNY_HELL
    SUNNY_HELL --- ---
    jj, taky diky moc, Sari, tricka jsou super!
    konecne mam zas co nosit :-)
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    Tez velikanske diky Sarce ... mam ted kazdy den dylema ktere tricko vzit :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam