• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    MAGGIE: Fakt jo? Ja to mam zas z vlastni zkusenousti uplne opacne. Cerny triko nejmensi, vel. S 39cm, trika white snow o pul cm vetsi. Vsechny stejny strih i kvalita materialu. Ted cekam na dalsi varku, tak pak podam info.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    AZERTHA: jak se tu uz x-krat resilo - zeptej se primo nekoho, kdo to tricko ma, protoze co barva tricka/ motiv, to jiny rozmery.. vlastni zkusenost mi ukazala, ze cerny jsou nejvetsi, svetly nejmensi a treba zelena je neco mezi
    DUKED
    DUKED --- ---
    AZERTHA: http://www.designbyhumans.com/shop/size_chart/ ? palce na cm by nemely byt problem
    AZERTHA
    AZERTHA --- ---
    ahoj, nevite jestli jsou nekde zmereny holcici tricka na cm a pod a ne jen velikosti? pokousela sem se to najit, ale nepodarilo se. dik.
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: aha, ja myslela, ze se zobrazuje, co kdo ma:) Oki then:) Do 14 dni pridam imho dalsi:)
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    dík za vyjádření, můžu s výběrem za tebou a pak si to vyzvednout u vás na krámě ?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    TURIKAN: 550 je cena za ty drassi tricka 25dolaru, 20dolar jsou za 490, My k tomu taky samozrejme pripocitavame postovny, plus naklady, ktery jako obchod mame tj. my z toho bohuzel musime odvadet clo a pak dph
    a mj. to postovny pri malych objednavkach neni maly a taky u nas mas zaruku, ze kdyz ti poslou jinou velikost ci cokoliv jineho, tak to vyridime za tebe....proste ty tricka bereme stejne a jen davame moznost si objednat konkretni design, ale zase musis brat v potaz, ze pro nas, aby sme mohli fungovat je musime prodavat za tuto cenu
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ale ten přepočet vícemeně funguje, tu částku předtím jsem plácnul od boku

    20 $ = 20 euro + poštovný nějaký .. cca těch 550,- jak říkáš
    LULU
    LULU --- ---
    neodeslou... vyjde to na 550 tusim
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    :)
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    aby to nepřislo do čech a oni na mě, ale mladý pane tady jste ve střední Evropě tady 20 Dolarů je 20 Euro, bohužel a odešlou mě k zemi s chladným úsměvem a cenovou CZ 950,- a podtím bude ještě nápis SLEVA
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ale pořád jedna věc mě nahlodává bude to pořád za tu fajn cenu jako na webu ?
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    kouknu na to děkuju
    LULU
    LULU --- ---
    TURIKAN: neni treba - objednavame prostrednictvim [ Basmatee shop ]
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    mám dotaz, je někdo ochotný jít se mnou do hromadný objednávky v nějakým krátkým horizontu ?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK: protoze ostatni dva uz na nastence nekdo ma..
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    ahoj :)
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    SARKALINA: dik, bohuzel se tam zobrazuje ale jen to prostredni z tech 3... :)
    TRYSKOMYS
    TRYSKOMYS --- ---
    tahle sleva je snad kazdy 2 mesice ne?:)
    WOOK
    WOOK --- ---
    mne taky.))
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SELMINEK: hotovo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam