• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MAGGIE: "International Orders(...)PLEASE NOTE: Free shipping applies to orders with a subtotal of $70 or more (after discounts are applied). If your order qualifies for free shipping, you can select the free shipping option presented." je to totéž co je napsaný pod objednávka po USA: http://www.designbyhumans.com/shop/shipping_and_returns/
    ale jako 10babek neni moc, jen mě spíš zarazilo, to že to tam ma napsaný


    SUNNY_HELL
    SUNNY_HELL --- ---
    ja ted mela 5 tricek, celkem $100, postovny neco malo pres $10, coz je docela levny. ale nevim, jestli tam neco nezmenili... a clo mi naparili taky... asi 330 korun.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    IM_MORTAL: vzdycky jsem platila postovny - nevim, kde to tam vidis, to by musela byt nejaka ultranovinka - postovny za 4 tricka pred cca tydnem bylo nec. 10 dolaru, clo jeste uvidime - dokud jsme meli objednavky do 5 tricek, nikdy jsme clo neplatili, ale pri 6 uz jo a bylo to, pokud si dobre pamatuju, neco ke 400
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    MAGGIE: určitě jen po území? maj to tam i pod international shipping...a kolik je teda tak na ty 4-5 triček poštovný a to clo?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    aha, tak od ctyrech vic po uzemi USA
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    IM_MORTAL: pri objednavce peti a vice tricek je postovny zdarma, ale jen v pripade, kdyz si to nechavas posilat po uzemi USA
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    budem s kamarádkama objednávat pár triček, s DBH zatim žádný zkušenosti. píšou že při objednávce nad 70dolarů je poštovný zdarma - pravda? a jak je to s clem? kdybych teda objednala tak 5 triček?
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    pořád nějak čekám, doufám, že ty trika dorazí v pohodě :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LEGI: tak se priste neptej..
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LEGI: mne vysli vstric a ztratu zpusobenou zrejme na cesky celnici mi uhradili v podobe dbh dolaru.
    druhou reklamaci, kdy balik o 4 trikach nedorazil vubec, nejak doposud ignorovali .-[[
    LEGI
    LEGI --- ---
    aha, pardon :)
    no osobni zkusenost jedne zdejsi "idecky" je takova, ze ignoruji :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LEGI: psala jsem jen o sve osobni zkusenosti, tzn. myslim si, ze byste jim meli napsat a uvidite, jak na to zareaguji..
    LEGI
    LEGI --- ---
    MAGGIE: nevim, co je nejasnyho na "7 jich nedorazilo", ale proste s potiskem sme problemy nemeli..
    kazdopadne dik za postreh :)
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    QWITI: na to mají bohužel právo zásilku rozbalit ..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LEGI: co se tyce spatneho potisku, tak jsem jim napsala mejla a vzdycky se to nakonec vyresilo k oboustranne spokojenosti
    LEGI
    LEGI --- ---
    a poškozenej obsah nebo ne?
    LULU
    LULU --- ---
    na tech tricka je psano - prat v ruce...
    LEGI
    LEGI --- ---
    jake mate zkusenosti s reklamaci u tyhle kumpanie?

    kamaradka ted delala docela ybr velkou objednavku asi 40 tricek (jojo uz i designbyhum.. je mainstream, smirte se s tim) a jako nedoslo ji prez 7 tricek, platba samozrejme probehla predem..
    docela voser
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KVITKO: tak mas holt smulu na spatny kus - jako ja s jednim trickem, kde se mi oprala dost cervena cast a pritom mi tady vsichni, kdo ho taky maji, psali, ze oni ho maji stale OK..
    KVITKO
    KVITKO --- ---
    MAGGIE: však jo.. dávala jsem na něj obvzlášť bacha ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam