• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    co ten system nastenky?
    ji celou smazu a budete se mi hlasit znovu? .) pripada mi to jako nejjednodussi reseni..
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    My budeme opet objednava DBH tricka do obchodu, takze kdo by se chtel pripojit tak mi napiste do posty - s tim, ze podminky jsou nasledovne [ TWILIGHTZONE @ Basmatee shop ]
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jj, taky bych se k nekomu pridala...
    me se libi toto:


    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CMLKA: ale je to imho procentuální částka ze zaplacený částky...těch 21 procent cca...takže čim nižší objednávka tim nižší clo

    ale i tak mě i s pošotvným a dph jedno triko vyšlo na 370kč
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IM_MORTAL: no tak to by slo....i kdyz stejne...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CMLKA: já měla teď na 6 triček 400,-...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    jee tak ja to jako muzu vzit...sakra, ale moc se mi nechce, muzu az po vyplate kazdopadne....a neprasknou na to zbytecne velke DPH??
    KACENKA22
    KACENKA22 --- ---
    JELLY: napodobne..kdyby nekdo objednaval tak mi take prosim napiste do posty.diky
    JELLY
    JELLY --- ---
    DUKED: sem jim napsala mail a vim asi tak to samy co predtim..napsali at sleduju novinky a mozna to reprintnou..
    JELLY
    JELLY --- ---
    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2260?category=2&page=12&view_all=true
    ja bych zas chtela tohle...jen sem nikdy jeste neobjednavala tak bych se taky pripojila k nekomu kdo s tim ma vic zkusenosti..
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    CMLKA: pripojuju se. napiste mi plz do posty, kdybyste nekdo chtel objednavat. dik
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KEEPER: já objednávala 19.10. a dneska přišly, ale poštovný sem platila, ptž bez poštovnýho už zase musí bejt asi 170babek útrata....
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nebudete si nekdo neco objednavat, tohle se mi libi, bych ho k tomu hodila
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    Tak jsem si 29.9. objednaval 5 tricek a zatim mi nic neprislo. Na poste mi tvrdi, ze tam nic neni. Nechal jsem si to poslat tim free shipping mailem. Tak doufam, ze se to po ceste nekde nezatoulalo.
    DUKED
    DUKED --- ---
    SARKALINA: diky;)
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    dámské M ( trošku větší ) - měla jsem ho jednou na sobě = jednou prané, nepoškozené
    300,- + poštovné nebo osobně v ostravě
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DUKED: hotovo
    TUILE: dobrej napad, ujmes se toho? .)

    kdyztak pro urychleni updejtu sem hazejte linky na mensi obrazky (viz nastenka)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam