• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM

    ~~~ZKUŠENOSTI~~~
    ~~~HROMADNÝ OBJEDNÁVKY~~~
    ~~~FOTA~~~

    Pokud chcete na HOME, uveďte do svýho postu "HOME", název trika a jeho .jpg formát (medium).
    rozbalit záhlaví
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    HUD1AI2: akorat mi prijde, ze to tricko ma mensi gramaz nez ostatni - aspon v porovnani s jinymi, co pritel ma, ale design je fakt super, to jo :) skoda, ze nebylo v damskym, to bych brala hned
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    DUKED: jj, tohle je v pohode. Taky uz ho nejakou dobu vlastnim a muzu doporucit. Potisk v poho a zatim se nesepira.
    DUKED
    DUKED --- ---
    opet sem neodolal...
    DASIK
    DASIK --- ---
    Tak objednavka dorazila v poradku - 24.11.poslano, 5.12.doruceno (posta zdarma bez trackingu).

    Na nastenku:
    Time To Say Goodbye
    Caught in a web
    The Red Dream (pry je potisk hnedy a ne cerveny)
    Dekuji :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KEEPER: zalezi, jestli je opravdu chyba na jejich strane, nebo jestli se zkratka takhle pred vanocema nekomu ta tvoje zasilka jaksi nehodila.. zname postaky
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    SNOW_WHITE: Uz jsem to vzdal, psal jsem jim jeste 2x a zadny odpovedi jsem se nedockal. Fora nebo neco podobnyho nemaji nebo jsem nic takovyho nenasel, psat prispevek do diskuse pod tricko nechci a jiny zpusob kontaktu s nima snad neni. Kazdopadne, ze se mnou takhle vy**bou jsem necekal. Zvlast po tom, co si tu vetsina lidi objednava bez problemu. Pouceni pro me - neobjednavat nic bez tracking code (ten by to myslim jeste zachranil) odkudkoliv a neobjednavat nic z DBH.
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    KEEPER: mam jednu stejnou zkusenost, tricka nedorazily, na email nikdo nereagoval :/
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    KEEPER: To je divny, s nami vzdycky pri nejakym problemu hned komunikovali. Zkus jim psat ještě naléhavěji..
    Jinak co člověk může dělat, když takhle z ciziny něco objedná, zaplatí!!! a nedojde to? Neodpovídají na maily apod.? Přítel si z Francie objednal cédéčka a ty sviňuchy se na to úplně vykašlali.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    MAGGIE: No, zkusim jim jeste napsat, ale uz se smiruju s tim, ze neuvidim ani tricka ani nejakou pripadnou kompenzaci. Zarazi me, ze mi ani nedokazou odpovedet na email.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    SHEDLO: budu objednavat v sobotu a presne z tohohle mam strach taky.. a taky ztoho, ze pred vanocema budou celnici akcnejsi..
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    DASIK: stejne jako BIGO
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    hm, to zni dobre, zas se bojim kolapsu na poste atd., taky tam mam dar na Vanoce..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KEEPER: to je divny, tak to zkus treba jeste jednou pristi tyden
    DASIK
    DASIK --- ---
    BIGO: tak to je super, me to odeslali v pondeli, tak snad budu mit tricka pod stromkem :)
    BIGO
    BIGO --- ---
    SHEDLO: Objednaval jsem 30.10. a doslo to za deset dni. Vsechno naprosto bez problemu. Velikosti sedely. A posta zdarma bez trackingu.
    DASIK
    DASIK --- ---
    CORIOLANUS: a bylo to tou postou bez trackingu, nebo s?
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    SHEDLO: z poslednich dnu ne, ale asi pred 3 mesicama jsem objednavala a mela jsem to do tydne doma.. az jsem se divila te rychlosti..
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    jak to ted trva z dbh prumerne do Cech? mate nekdo zkusenost poslednich dnu? (krome KEEPER )
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    heh, tak mi od nich balicek neprisel ani za 10 tydnu, na emaily na support@designbyhumans.com ani na service@designbyhumans.com uz tyden neodpovidaji. supr, supr
    JELLY
    JELLY --- ---
    tjn akorat to triko co chci maj jenom v panskym a reprint nebyl vyslysen:(
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    koukam, ze jsou celkem dobry slevy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam