• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    ROXY
    ROXY --- ---
    mám dilema ohledně velikosti... mám doma několik dbh trik, všechny vel. L, většina z nich mi vyhovuje, ale některý jsou mi větší (žlutý s alienama v poli a s týpkem s plynovou maskou)... tak nevim, zda nezkusit Mko... trika threadless mám všechny M a jsou mi ok... nevíte z praxe o kolik jsou dbh Mka menší?
    DUKED
    DUKED --- ---
    opet slevy:)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    MAGGIE: Nemyslela jsem si to, ale asi jo, jak tak na to koukam. :o)))
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ANDRASTE: trpis na bily tricka, co? :))
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    huraaa! :o)











    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    moje nove tricko - prosim timto o pridani na nastenku, diky

    http://www.designbyhumans.com/shop/detail/2856?category=2&page=3



    poznamka: bily potisk neni snehobile bily, jak je tomu na jejich fotce, ale s mirnym nadechem do ruzova ci bezova
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    jj, my taky tentokrát spokojenost.. akorát emka nejsou stejný emka, ale co:)
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAGGIE: ja objednaval 30.11 a doslo 12.12, taky nejlevnejsi cesta, prekvapeni prijemne:)


    MAGGIE: gramaz ma stejnou, jako pollution effect bych rekl, neni nejvyssi, ale staci to..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    30. 11. objednavka, 13. 12. doruceno - poslano obycejne, nejlevnejsi cestou - tomu rikam luxus - vubec jsem s tim do Vanoc nepocitala
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    HUD1AI2: akorat mi prijde, ze to tricko ma mensi gramaz nez ostatni - aspon v porovnani s jinymi, co pritel ma, ale design je fakt super, to jo :) skoda, ze nebylo v damskym, to bych brala hned
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    to mi připomnělo k tričku "The legendary smell of the flowers...": vnitřek kytky je jakoby semišovej, a to se celkem rychle sepere (po 3 vypráních je tamtoho minimum), ale imho je to bez toho lepší:)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    DUKED: jj, tohle je v pohode. Taky uz ho nejakou dobu vlastnim a muzu doporucit. Potisk v poho a zatim se nesepira.
    DUKED
    DUKED --- ---
    opet sem neodolal...
    DASIK
    DASIK --- ---
    Tak objednavka dorazila v poradku - 24.11.poslano, 5.12.doruceno (posta zdarma bez trackingu).

    Na nastenku:
    Time To Say Goodbye
    Caught in a web
    The Red Dream (pry je potisk hnedy a ne cerveny)
    Dekuji :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    KEEPER: zalezi, jestli je opravdu chyba na jejich strane, nebo jestli se zkratka takhle pred vanocema nekomu ta tvoje zasilka jaksi nehodila.. zname postaky
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    SNOW_WHITE: Uz jsem to vzdal, psal jsem jim jeste 2x a zadny odpovedi jsem se nedockal. Fora nebo neco podobnyho nemaji nebo jsem nic takovyho nenasel, psat prispevek do diskuse pod tricko nechci a jiny zpusob kontaktu s nima snad neni. Kazdopadne, ze se mnou takhle vy**bou jsem necekal. Zvlast po tom, co si tu vetsina lidi objednava bez problemu. Pouceni pro me - neobjednavat nic bez tracking code (ten by to myslim jeste zachranil) odkudkoliv a neobjednavat nic z DBH.
    SNOW_WHITE
    SNOW_WHITE --- ---
    KEEPER: mam jednu stejnou zkusenost, tricka nedorazily, na email nikdo nereagoval :/
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    KEEPER: To je divny, s nami vzdycky pri nejakym problemu hned komunikovali. Zkus jim psat ještě naléhavěji..
    Jinak co člověk může dělat, když takhle z ciziny něco objedná, zaplatí!!! a nedojde to? Neodpovídají na maily apod.? Přítel si z Francie objednal cédéčka a ty sviňuchy se na to úplně vykašlali.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    MAGGIE: No, zkusim jim jeste napsat, ale uz se smiruju s tim, ze neuvidim ani tricka ani nejakou pripadnou kompenzaci. Zarazi me, ze mi ani nedokazou odpovedet na email.
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    SHEDLO: budu objednavat v sobotu a presne z tohohle mam strach taky.. a taky ztoho, ze pred vanocema budou celnici akcnejsi..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam