• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: mno pak poreferuj, jak se nosi, taky sem na nej koukala..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    tak jsem si dnes objednala Perfect Tee damske Mko, snad to tedy bude platit, ze je to byvale Lko.. kdyztak ho tu za par dni/tydnu budu nabizet - jedna se o toto:

    ROXY
    ROXY --- ---
    MAGGIE: tak hlavně, že už máš snad jasno:-) já zas až teď objevila tu poznámku pod těma tabulkama, že se holt musí počítat s odchylkou plusmínus 1 palec, což už ale stejně vim z praxe...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    smarja - ja si nevsimla toho uplne dole, tak to porovnavam jen mezi prvnim a druhym radkem.. pardon, jsem pako
    ROXY
    ROXY --- ---
    MAGGIE: !:-) proč se nepodíváš pořádně na tu tabulku? http://www.designbyhumans.com/shop/size_chart tvoje stará dobrá eLka mají rozměr 27 1/2 na 16 1/4 což je stejně jako mají "nová" ještě bavlněná eMka... a u perfect tee bych asi brala také M (26 1/2 na 16 1/4) ne?.-)
    mě by tedy do polyesteru nikdo nedostal, ble, byť se mi líbí dost jejich designů, grrr:-( ... ale spoustě lidem to neva
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    prosim vas, vim, ze jsme to tu pred relativne kratkou dobou resili, ale jsem nejaka prekvapena tim novym rozmerem tricek - ujistete me, ze se nepletu - moje puvodni Lkova damska velikost je u Perfect Tee Sko? nechce se mi tomu verit
    LIIN
    LIIN --- ---
    mame nove panske perfect tee, je divne, tenke, na tele opravdu nic moc.. ale meho pana stipe vsechno :))

    spis s tema puvodnima bojujem, i kdyz stale objednavame panska l, jsou stale vetsi a vetsi.. ted jsem psala mail, co s tim jako hodlaji delat. od rozmeru udanych v size chart se triko lisi o 5-7 cm..
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    aha, no vidis - ja to jeste vubec nestudovala.. myslela jsem, ze zkratka ted delaji ty vetsi rozmery, a kdyz ma clovek "stesti", tak dostane jeste z predchozi edice ten mensi rozmer.. diky za vysvetlenou
    ROXY
    ROXY --- ---
    MAGGIE: vždyť se stačí podívat do size chart, máš tam jasně rozlišeno číslování a míry pro original old sizing, new sizing a perfect tee. a u každého trika je uvedeno jaký je to typ, zda perfect nebo original, případně zda se řídí ještě old sizing... jasně, mohlo by to být jednodušší, ale dá se to... (to že to pak šijou každý pes jiná ves už je věc druhá a neovlivnitelná... ale tak to asi vždy bylo a bude)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    znamena to tedy, ze se doprodavaji jeste i predchozi trika? tzn. ze je vysledna velikost ve hvezdach?
    ROXY
    ROXY --- ---
    hmm, takže veškeré motivy tištěné na perfect tee jsou na 50% polyesteru. díky za varování, asi bych si téhle změny při dalším objednávání ani nevšimla. :-( tim teda asi končim s DBH, respektive s jejich novými modely... škoda, dost se mi jich líbilo...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SQUZZA: predpokladam ze minimalne BOO a SNOW_WHITE
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    mate nekdo ty novy trika? 50% polyester mne desi....
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ROXY: diky, pockam jeste na Sarkalinu
    SARKALINA: pockam, dej vedet
    ROXY
    ROXY --- ---
    SARKALINA: oni změnili složení? to jsem ještě nepostřehla! to neni dobrá zpráva:-(
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE: jestli par dni vydrzis, my ted budem objednavat Ska, tak ti dam vedet, jak jsou na tom v porovnani s bejvalejma Mkama
    ROXY
    ROXY --- ---
    MAGGIE: hele já taky beru staré L a nové už M a i tak jsem nějaká ta nová eMka musela už střelit dál, páč mi byla velká...
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SARKALINA: diky, prave ze vaham, jestli si stale objednavat L, kdyz je to ted vlastne M.. ale zase aby mi to nebylo knop.. chjo, to jsou starosti ;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAGGIE:
    NIKI_21:

    pismenny cislovani zustava stejny, menil se centimetrovej vyznam...mrknete na srovnani

    ------>>>>>>>

    tzn, ze soucasny S odpovida minulymu M
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jak je to ted se slozenim trik? pozorujete nekdo vyraznou zmenu na tele, ze 100% bavlny na 50bavlna/50polyester..to musi bejt znat ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam