• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIOOONDESIGNBYHUMANS.COM
    DUKED
    DUKED --- ---
    pro oba dva RO aspon na tyden, prosim. na co mate postu?
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    I_AM_QUEEG: ano, máš pravdu, mluví za mě moje růžové legíny, nevim jaký brejle a tričko od DBH! :D

    jaká obhajoba? já už jsem sem psala svojí obhajobu 2x, ale je to jako mluvit do dubu, víš? mluvit s neslyšícím, nebo spíš s debilem :)

    chjo, od dob pozvánek se tady s dementama roztrhl pytel - ty jsi toho jasným důkazem ;)
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    I_AM_QUEEG: hahahaaa, teda, teď jsi mi to fakt nandal :DDD ale bohužel, stejně jako s tvym názorem na wearhouse.cz jsi i se mnou uplně vedle :D

    když už jsi přiznal, že hovno víš, tak raději mlč, světu bude líp ;) pááááá
    DUKED
    DUKED --- ---
    omg, to je fakt debata na urovni. kdo chce dbh tricko, objedna si ho u nich. kdo z nejake duvodu nemuze a neresi cenu, koupi si ho ve zminenem obchode
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    I_AM_QUEEG: chápeš leda tak hovno a stejně tak víš i o mně a to, jestli je to můj kamarád, nebo ne nic nemění na tom, že hovno o tom víš leda tak ty :)

    nevíš kde pracuju, s kym pracuju, v jakym oboru, co jsem studovala - prostě nic :)

    ať se koukneš na jakejkoliv internetovej obchod, jedou si to naprosto stejně, jestli ne u všech výrobků, tak alespoň u některých. a tak je to i u wearhouse.cz - všechny trička objednaný prostě nejsou za stejnou cenu, rozumíš?

    Já se snažim bejt objektivní a posuzuju obchod s obchodem, za to ty se furt řiťopišíš v tomhle jednom a chápu teda tvůj neandrtálskej postoj :) a řekla bych, že vim i o obchodu a o OBCHODU víc, než bych si přála vědět :)

    každopádně ať to shrnu a ty se taky cítíš uspokojen - zloději to jsou všichni :) (měl by sis jít popovídat s mojí babičkou :)
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    I_AM_QUEEG: je víc, než 100% ceny u jen pár trik, ne? Nebo stojej všechny stejně????

    Tak jako když si ke svýmu příkladu vezmeš to nejlevnější, tak se nesmíš divit, že ti to takhle vychází :)

    Naše názory se prostě rozcházej, vem si jako příklad jinej nejmenovanej obchod se streetovym oblečenim, kterej ty ceny má taky tak cca o 120% navýšený a pak něco piš. Takhle to dělaj všichni a je to asi tim, že všichni dělaj "OBCHOD" a ne nějakou charitu :)
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    I_AM_QUEEG: Prosim tě, a ty máš obchod nebo něco takovýho? Myslíš si, že si objednáš trika a tím to končí? Že s tím nejsou spojený další náklady atd??? Provoz, reklama, čas, práce....

    Kolik si myslíš, že výrobní cena nějakýho trika třebas ze skateshopu, 50,-? A ty jdeš a koupíš si ho za 700,-a a ni tě nenapadne v tom skateshopu křičet na pokladního, že je to zloděj, nebo jo?

    NO, u tebe bych se možná ani nedivila :)

    Tak si to tričko objednej z Ameru a nepruď :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    3G8M27

    deset procent off
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    I_AM_QUEEG: no, nevim kde ty cisla beres, asi mas jeste schovany dolary z doby kdy stal 14 korun.
    Kazdopadne ano, ted jsou tam slevy, ale i tak jedno triko plus nejlevnejsi postovny (cekas 3-5 tydnu) te vyjde na 23,7 dolaru neboli podle aktualniho kurzu zhruba 450Kč. To jen abych to uvedl na pravou miru, nemam jinak zapotrebi svoje ceny nijak ospravedlnovat. Provozuju internetovy OBCHOD z cehoz plyne ze tam nejaka marze asi je.


    BOO: bohuzel, ale moznost postovneho zdarma nad 70 dolaru zrusili takze nemas postu zadarmo
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Na eshop http://www.wearhouse.cz dorazilo pár nových trik Design By Humans. Zde je pár na ochutnávku a zbytek na uvedené adrese. Pokud si něco vyberete, stačí napsat do pošty a domluvíme lepší cenu i individuální možnosti předání.



    THE_SUNNY
    THE_SUNNY --- ---
    taky prodam DBH trika /damska, vel. M/



    vice fotek a informaci na http://sunii.rajce.idnes.cz/obleceni/
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    budu neco objednavat v casovym horizontu 14 dnu
    kdyztak dejte vedet
    NOA
    NOA --- ---
    a sakra, chtěla jsem se přidat :(
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    jééé, tak to jsem prošvihl objednávku:/ tak snad příště
    RADU
    RADU --- ---
    CORIOLANUS: nabízim to samý co máš ty vlevo akorát že dámský L.cena dohodou.pošta
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Nazdarek, nadesel cas dalsi objednavy trik Design By Humans. Pokud chcete, mate moznost si vybrat tricka dle vlastniho vkusu. Mají ted spoustu novych a vydarenych motivu. Poslete mi do posty odkazy s velikosti a jestli damske nebo panske a ja pro vas trika objednam.

    Ceny jsou nasledujici (vzdy za 1ks):
    1 - 3 trika = 500,-
    3 a více = 450,-

    O platbu vas poprosim predem na ucet c. 3205144001/5500 a do poznamky nejaky identifikacni znak. treba NYX ID :D
    Vybrat si stihnete do konce pristiho tydne (19.3), pak objednavky uzaviram.
    Pokud mate jakekoli dotazy, piste. Takze prijemny vyber, zeptejte se kamosu, znamych a oblekejte design ! ;D

    http://www.wearhouse.cz
    http://www.designbyhumans.com
    MONICCA
    MONICCA --- ---
    MAGGIE: to šedozelené hodně dobre
    PEEDIA
    PEEDIA --- ---
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    nabizim 2 trika jeste ze stare edice.. damske vel. L nosene asi 4x (2x prane) a panske vel. S nenosene vubec..
    cena 200,- za jedno - predani v praze nebo brne nebo posta

    rozmery:
    panske - š=94cm, d=70cm
    damske - š=78cm, d=65cm

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam